Standart Şap Makinası-Mixman D5 Standart

Fiyat Sorunuz
Adet
İlan No: #00143372
Kategori: Şap Makinası
Marka: Maltech
Model Tipi: D5B
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Atatürk Mah. / Bornova / İzmir
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Standart Şap Makinası

Mixman D5 Standart 

Maltech

Teknik Açıklaması

 

ATLAS COPCO ve DEUTZ Marka ekipmanları ve yüksek kaliteli alman işçiliğini birleştiren en yeni model şap makinasıdır. Güçlü motoruyla malzemeyi yüksek katlı binalarda en kısa sürede pompalamanızı sağlar. Orjinal alman malı Glaap&Brinkmann şap makinaları 24 ay garantilidir. Türkiyenin her yerinde yaygın servisi ile iş ortağınızdır. 4 silindirli, 4 silindirli kepçeli, 4 silindirli kepçeli kürekli modelleri mevcuttur.

MIXMAN D5 Standart 4 Silindirli bir şap makinesidir.MIXMAN şap makinelerinde DYNAMIC modu sayesinde normal şap makinelerine göre %25 ilave performans sağlanmıştır. DYNAMIC mod demek ilave güç demektir.Bu mod sayesinde 4 silindirli makinanınızdan en yüksek performansı alırısınız.

MIXMAN makinelerininin en büyük avantajı doldurma esnasında motor düşük devirle çalışırken sevk esnasında yüksek devirle çalışarak büyük bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ayarlanabilir çeki kolu sayesinde makinayı küçük aracınızla veya kamyonetinizle istediğiniz yere sevk edebilirsiniz. Karıştırma kazanı sacı ve bıçakları yüksek kaliteli çelik alaşımdan yapıldığı için uzun ömürlüdür.

Ayrıca makinenin merkezine taşıma aparatı ilave edilmiş olup vinç vb araçlarla kaldırılabilir. Makinemiz otomatik olup ayrıca manuel olarakda kullanılabilir. Aynı zamanda makinenin yağlaması otomatik veya manuel olarak yapılabilir. Makinelerimizde iş kazalarına karşı iki önlem alınmıştır. Birincisi; Kazan kapağının altındaki ızgara herhangi bir nedenle yerinden oynadığında makine otomatik olarak durur. İkincisi ise ; Makine kaputunda acil durdurma düğmesi mevcuttur.si mümkündür.

 

 

TEKNİK VERİLER
Tasarım Standart
Enerji 4 Silindir Deutz Dizel Motor
Kompresör ATLAS COPCO / Irmer & Elzer
Basınçlı Karıştırıcı Ünite 200 Litre kapasiteli
Dolum Yüksekliği 890 mm
Tank Kapasitesi 59 Litre
Halka Açık Yollarda Taşıma İzinli 70 - 90 kmph hız ile
Ağırlık 1680 Kg
Ölçüler (mm) 4850 x 1580 x 1550

Standart Şap Makinası-Mixman D5 Standart Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!