Dbf Makine

Otomatik Araç Yıkama Sistemleri, Endüstriyel ve Ticari Araç Yıkama Sistemleri, Otobüs Tanker ve Tır Yıkama Makineleri, Raylı Sistem Yıkama Makineleri, Su Arıtma ve Geri Kazanım Sistemleri, Tarımsal Sera Tesisleri üretimi ve satışını yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Alser Makine San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Otomatik Araç Yıkama Sistemleri, Endüstriyel ve Ticari Araç Yıkama Sistemleri, Otobüs Tanker ve Tır Yıkama Makineleri, Raylı Sistem Yıkama Makineleri, Su Arıtma ve Geri Kazanım Sistemleri, Tarımsal Sera Tesisleri üretimi ve satışını yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1993
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 25.000.000 - 99.999.999 TL Arası
Tren Yıkama Sistemleri - DBF Makina Tren Yıkama Sistemleri - DBF Makina
354

Alser Makine Kısa Açıklama

1993 yılında İzmir Ege Serbest Bölgesi içinde üretim ve ticari faaliyetlerine başlayarak makinelerinin satışını yapmaktadır. Endüstriyel ve Ticari Otomatik Araç Yıkama Makineleri, Binek Aracı, Otobüs, Araba Yıkama Makineleri, Tren Yıkama Makineleri, opsiyonel tasarlanan farklı boylardaki İş Makinesi Yıkama, Treyler ve Tanker Yıkama Makineleri üretiyor ve en uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirmektedir.

Alser Makine; dünya çapında öncü bir firma haline gelmiş olan DBF markasının üreticisidir. İzmir'de imalatını sağlayan firma müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimlerini birleştirerek hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektedir. CE Belgeli olup, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip kaliteli iş anlayışıyla sektörde seçilen bir firmadır.