Kayıt Olmak

Türkiye'nin En Büyük Makina ve Endüstri Portalına Hoşgeldiniz!

Makinaturkiye.com’a üye olmak tamamen ücretsiz ve zahmetsizdir.

Sitemize kaydolmak için ''Kayıt Ol'' butonuna tıklayarak boş alanları doldurun.

 

Makina Türkiye Kayıt Olmak

 

 

- Vermiş olduğunuz üyelik bilgilerinizin kesintisiz ve düzgün bir iletişim için doğru olduğundan emin olun. İleride yaşanması olası aksaklıklar halinde müşteri temsilcilerimiz sizden kimlik bilgilerinizi istediğinde, sistemdeki kayıtlı bilgilerinizle eşleşmemesi halinde yardımcı olamayacaklardır. Üye kimliğiniz konusunda bir şüphe söz konusu olursa makinaturkiye.com' a girişiniz engellenecektir.

- Formda yer alan ve (*) ile belirtilmiş alanları doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun.

- Belirlemiş olduğunuz kullanıcı adını kolay hatırlayabileceğiniz, şifrenizi ise zor tahmin edilecek şekilde belirlemenizde fayda var. Minimum 6 haneden oluşacak şifrenizi belirlerken rakam ve harflari aynı anda kullanmanızı güvenliğiniz açısından tavsiye ederiz.

- Şifresini belirlerken Türkçe harf (ş, ö, ç, ğ, ü, ı), özel şekil veya yazı karakterleri (&, $, !, Z, >, @ vs.) kullanamazsınız.

- Belirtmiş olduğunuz mail adresinizin çalışan bir hesap olmasi dahilinde hesabınız ve site içindeki gelişmelerden daha hızlı bir şekilde haberdar edilebileceğinizi unutmayın.

- Üyelik sözleşmesini okumadan formu onaylamayın.

-  Formu eksiksiz olarak dolduğunuzdan emin olduğunuzda Üye Ol kutucuğunu tıklayarak, formda belirtmiş olduğunuz mailinize gelecek aktivasyon e-postasını kontrol edin.