Kurumsal Üyelik

Kurumsal olarak katılımda bulunduğunuz bu üyelik sistemi ile satışa sunmayı planladığınız ürünlere ait ilan verir, ürünleriniz ile ilgilenen potansiyel müşterilerinizle irtibata geçer, firma olarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 

Firma detaylarına geniş yer veren bu üyelik sistemi, müşteri ve hedef kitlenizi şirketiniz ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendirmenize olanak sağlar. Kendinizi daha iyi ifade etmeniz markanıza olan güvenin artmasını ve beraberinde satışlarınızı olumlu yönde etkilenecektir. 

Kurumsal Üyelik

Bireysel üyeliği tamamladığınızda veya yeniden üye girişi yaptığınızda sayfaların sağ üst kısmında İsim ve Soyisminizin yazdığı bir alan olacaktır. Oraya tıklayarak hesabım sayfasına gelin. Ardından sayfanın sağ kısmında bulunan "Kurumsal Üyeliğe Geçmek İstiyorum" butonuna tıklayın. Daha sonra firma yetkilisinin ünvanını seçerek Devam Et butonuna tıklayın.

 

 

 

Açılan ekrandan firmanızın logosunu yükleyerek "Sonraki Adım" butonuna tıklayın. Eğer bilgisayarınızda logo yoksa veya firmanızın henüz bir logosu yapılmadıysa bu adımı atlayabilirsiniz.

 

 

Bir sonraki adımda yıldız ile işaretli olan kısımlar zorunlu doldurulması gereken adımlar olarak belirtilmiştir. Bu kısımları doldurarak ve isteğe bağlı olarak diğer kısımlarıda doldurarak Sonraki Adım butonuna tıklayınız.

 

 

Bir sonraki adım da girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra "Profilinizi Hemen Tamamlayın" butonuna tıklayın.

 

Kurumsal üyeliğiniz tamamlanmıştır. İncelendikten sonra eksik veya hatalı bilgi olmaması durumunda üyeliğiniz onaylanacaktır.