Vinçmak Makina

Vinç Sistemleri, Vinç Moment Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Uzaktan Kumanda, Sensörler, RF Endüstriyel Uzaktan Kumanda, Rüzgar Gülleri, Kameralar, Yük Tartım Sistemleri, Vinç Kontrol Üniteleri, Ölçüm Cihazları, Anemometre Pazarlama ve Satışı

Firma Ünvanı : Vinçmak Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Toptan Satış Distiribütör Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet İhracat İthalat
Firma Kısa Bilgi : Vinç Sistemleri, Vinç Moment Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Uzaktan Kumanda, Sensörler, RF Endüstriyel Uzaktan Kumanda, Rüzgar Gülleri, Kameralar, Yük Tartım Sistemleri, Vinç Kontrol Üniteleri, Ölçüm Cihazları, Anemometre Pazarlama ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2003
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası
Vinçmak Tanıtım Videosu Vinçmak Tanıtım Videosu
318

Vinçmak Makina

1996 yılında Türkiye’de vinç bakım ve onarım hizmetleriyle faaliyete başlamıştır. 2003 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Hirschmann ile işbirliği yapmış ve Türkiye'ye Moment Kontrol ve Yük İzleme sistemlerini getirmiştir. Bu sistemler, ağır iş makineleri için kaza önleyici ve iş güvenliği sağlayıcı özellikler sunar.

2008’de IED Electronics ile anlaşarak Anemometre ve Rüzgar Ölçer sistemleri sunmaya başlayan Vinçmak, 2018’de Outset, Lintech ve Teledirk ile stratejik anlaşmalar yaparak ürün yelpazesini genişletmiştir. Lintech, iş makineleri için IP69 sertifikalı kameralar ve geniş ekranlarla görüş açısını genişletirken, Outset yük kaydı ve operasyonel verimlilik sağlar. Teledirk ise endüstriyel radyo kumandaları ile maliyet-etkin çözümler sunar.

2023’te dünya sensör üreticisi BROSA ile anlaşma yaparak Liebherr vinçlerinin tedarikçisi olan Vinçmak Makina, yenilikçi çözümler üretmek için TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerine devam etmektedir. Mekatronik, makine ve elektrik/elektronik mühendislerimizle kendi içimizde çözümler geliştiren firmamız, 32 yıllık tecrübesiyle sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Vinçmak, güvenlik ve verimlilik odaklı projeleriyle iş makineleri sektöründe lider bir mühendislik firmasıdır.