Monoray Vinç

kategorisinde 18 adet ürün

Monoray Vinç Popüler Ürünler

Monoray Vinç Nedir

Geleneksel vinç veya konveyör bir seçenek olarak görür cihazı kaldırma türüdür. Vinç imalatçıları, genel olarak bu binanın tamamında aksine malzemelerin veya ürünlerin sınırlı bir yere taşınmasını sağlamak için bu vinçlerden yararlanır . Tavan veya sütunlardan girdikleri bir binaya tasarlanabilir veya daha sonra farklı destek türlerinden yararlanarak eklenebilirler. Eşyaların depolama alanı için raflara kaldırılmasını ya da bir odanın bir parçasından diğer imalat ve kurulum için ek parçalara taşımayı daha az karmaşık hale getirir. Özel stili uygulamaya göre değişebilirken, her sistem bazı standart özellikleri paylaşır. Döşeme boyunca bir çelik kiriş uzanır ve aynı zamanda metal bir araba veya arabayı destekler. Bu araba tavan yüksekliğine ve ayrıca gereken kaldırma kabiliyetine bağlı olarak kirişin üzerinde veya altında çalışabilir. Bir çelik kablo veya zincir, arabaya tutturulmuş bir vinci tutar. 

Araba kirişin mesafesi boyunca hareket ettikçe, beraberinde bir vinç ve belirtilen yere bağlı bir yük taşır. malzemelerin bir sabit noktadan başka bir sabit bölgeye veya bir işlem yoluyla taşınacağı uygulamalarda en iyi şekilde kullanılır. Yapıya yapılan yatırımın azaltılması için küçük alanlarda veya sınırlı alana sahip depolarda verimlilik üreten lastikler üzerinde çok az baskıya sahip kompakt bir yapıya sahiptir. Özellikle hassas hareketler gerektiren yerler için daha uygun lojistik çözümler sağlamak için imalat, metalurji, limanlar, iş istasyonları, depolar dalında sıklıkla kullanılmaktadır. Vinç, oval veya yılanlı bir yoldaki tesisin etrafındaki yolu izleyen tek bir ray üzerinde bir arabaya bağlanır. Bu, karmaşık bir alanda hareket etmek için etkilidir.

Monoray Vinç Çeşitleri

Bazı monoraylar bir odanın bir ucundan diğerine düz bir çizgide uzanır. Diğerleri eğrileri, irtifa değişikliklerini ve bir vinçten diğerine transferleri içeren karmaşık bir tarza sahiptir. Bu karmaşık monoray tasarımları genellikle standart konveyör bantlarına bir alternatif olarak hizmet eder ve aynı zamanda büyük veya ekstra büyük ürünler için bir çeşit üretim hattı olarak işlev görür. Bir monoray, çeşitli işletim sistemleri gösterebilir. Birçoğu elektrikseldir ve bir elektrik motoruna dayanır. Gerçekten ağır yükler için kullanılan vinçlerin çoğu zaman pnömatik olarak çalışan veya hidrolik bir işletim sistemine ihtiyaç duyar . Bazı son derece standart versiyonlar, çalışanların vince bir nesneyi bağladıkları ve bundan sonra el arabasını monorayın bir ucundan diğerine manuel olarak geçirdikleri elle çalıştırılan bir prosedüre bile güvenebilir. Monoray vinçler yalnızca iki eksenli kanca hareketi sağlar: kaldırma aracıyla yukarı / aşağı ve monoray kiriş aracılığıyla ileri / geri. Uygulamanız yatay hareket gerektiriyorsa, köprü veya vinçli vinç gibi diğer alternatifleri de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Monoray Vinç Faydaları

Ana faydalarından biri de uyarlanabilirliğidir. Müşteriler, her türlü ürün hattının taleplerini yerine getirmek için bu birimleri kişiselleştirebilirler. Aynı şekilde, bir forklift veya diğer tip vincin kesinlikle çok garip veya pratik olamayacağı küçük alanlara da çok uygundur. Bir taşıma kayışı veya diğer çeşitli montaj hattı sistemlerinden farklı olarak, bir monoray vinç ayrıca ek olarak tıkanma yapmadan taban konumunu terk eder. Malzemelerin tekrar tekrar bir noktadan diğerine taşındığı üretim uygulamalarında en etkilidir. Tek raylı vinç ve araba tek bir sabit kiriş üzerinde çalışır - sınırlı kaldırma kapasitesi gerektiren uygulamalar için köprü veya köprü vinci için uygun maliyetli bir alternatif. Montaj işlemleri, malzemelerin iş istasyonlarına taşınması ve parçaların püskürtüldüğü, boyandığı veya kaplandığı hatları içerir. Monoray ayrıca köprü vinci barındırmayan yerlerde malzeme taşıma alternatifi olarak da kullanılır.  

Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. 

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. 

Yeniliklerimizden Haberdar Olun