48 Mbit / S Hızında Giriş Çıkış Modüllü Analog Plc

İlan No : #00186779
Kategori: PLC Analog Giriş Çıkış Mödülleri
Marka: Yaskawa
Model Tipi: Micro
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İkitelli OSB Mah. / Başakşehir / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet
Bu ilan yayında değildir

Yaskawa Micro
48 Mbit / S Hızında Giriş Çıkış Modüllü Analog PLC
 
Bağımsız bir PLC olarak tasarlanan MICRO CPU, modern tasarımı, kompakt boyutu, yüksek performansı ve yüksek kanal yoğunluğu nedeniyle öne çıkıyor. Yeni bir ekran ve işletim konsepti, kullanıcının sistemin temel kontrol bilgilerini bir bakışta görmesini sağlar. Sonuç, otomasyon dünyasında benzersiz olan güncel ve işlevsel bir tasarımdır.

72 milimetreden daha az bir genişliğe sahip VIPA MICRO PLC, tipik MICRO kontrolörlerinden% 50'ye kadar daha küçüktür ve performans ve alan gereksinimleri konusunda yeni çözümler ve olanaklar sunar.

Hızlı, daha hızlı, MICRO

En yüksek saat hızları ve hızlı program işleme için SPEED7 teknolojisine dayanarak, hızlı işlemeyi mümkün kılar, ör. hassas konumlandırma ve çeşitli kontrol görevleri için. Ek hız avantajları, 48 Mbit / s'lik hızlı arka panel veri yolu iletimine izin verir. Büyük bir CPU'nun CPU performansı ile, MICRO PLC piyasadaki en hızlı MICRO denetleyicisidir.

Yüksek Kanal Yoğunluğu

Ek bir artı faktörü, MICRO'nun yüksek kanal yoğunluğudur. Yerleşik 30 entegre dijital ve analog I / O kanalı ile bağımsız bir CPU olarak da çok yönlü kullanım seçenekleri sunar ve sekiz modüle kadar genişletilebilir. Mevcut dijital modüller, tüm yerleşik modül tipleri ile sürekli olarak genişletilecektir. Bununla, kullanıcının otomasyon görevleri için 158 adede kadar I / O kanalı vardır.
 

Yaylı Terminal Teknolojisine Sahip Sıkı Tutma

MICRO'nun bağlantı fişleri ayrı ayrı sökülebilir ve bu nedenle ön kablolama için uygundur. Kullanışlı push-in teknolojisi ile hızlı ve kolay bir şekilde ve alet kullanmadan monte edilebilir ve değiştirilebilirler. Bununla, duruş sürelerini azaltabilir ve bakımı hızlandırabilirsiniz. Ek olarak, bujiler sadece kolay kablolamaya izin vermekle kalmayıp aynı zamanda titreşime de dayanabilen ve vida bağlantılarının tekrar sıkılmasını gereksiz kılan yaylı terminallere sahiptir.
 

Kolayca teşhis

G / Ç ekran LED'lerinin doğrudan uygun fiş bağlantısına tahsisi, kullanıcının bu kadar yüksek bir kanal yoğunluğunda bile kanal durumunun kolay ve net bir şekilde tahsis edilmesini sağlar. Buna ek olarak, MICRO, akıllı cihaz, PC veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla veri, tanılama ve durum arayüzlerine rastgele erişime izin veren entegre bir web sunucusu ile serbestçe tanımlanabilir görüntüleme projelerine sahiptir.
 

Arayüzler, İletişim ve Bellek

Çevrimiçi erişim, programlama ve iletişim için etkin 2 bağlantı noktalı anahtar ile, işlev aralığı, ürün yazılımı güncellemesi aracılığıyla daha fazla planlanan özellik ile kolayca genişletilebilir.

MICRO, Modbus TCP veya S7 iletişimi gibi standart Ethernet protokollerine ek olarak PROFINET'i de destekler. Sekiz adede kadar PROFINET cihazı kolayca bağlanabilir ve MICRO, PROFINET topolojilerine bir I Cihazı olarak entegre edilebilir. Kullanıcı ayrıca bir genişletme modülüyle PROFIBUS slave fonksiyonunu, PtP ve MPI'yi kullanabilir. SLIO sisteminin daha büyük bellek veya fieldbus bağlantıları gibi diğer işlevleri, ödüllü çoklu VIPA Set Kartı (VSC) kullanılarak etkinleştirilebilir.

MICRO'nun temel sürümü, 64 kByte çalışma belleğine sahiptir ve bu bellek maks. VSC yoluyla 128 kByte. Mevcut tüm VIPA CPU'ların en büyük avantajı tamamen kalıcı bellektir, bu nedenle elektrik kesintisi durumunda veri ve durum kaydedilir. Bu program yapılandırmasını basitleştirir ve üreticiler ve operatörler için büyük bir avantajdır.

Hedef uygulama

MICRO PLC, hem seri hem de özel makine yapımında yüksek performanslı, küçük veya mikrodenetleyici olarak ve tesis yapımı alanında merkezi veya merkezi olmayan kontrol olarak kullanılabilir. Kompakt yapı boyutu nedeniyle, bina otomasyonu ve alt distribütörlerde kurulum için de mükemmel bir şekilde uygundur.

48 Mbit / S Hızında Giriş Çıkış Modüllü Analog Plc Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!