İlan No: #00097870
Kategori: Kültivatör
Marka: İlgi
Model Tipi: APOLLO 4-A
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Söke / Aydın / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İlgi Tarım

Söke / Aydın / Türkiye


Asma Tip Yaylı Ağır Kültivatör / İlgi Apollo 4-A

Ağır kültivatör APOLLO kompakt ve kombine yapısıyla , anız bozma  ve  tohum yatağı hazırlama  işlemlerinde  kullanılabilir.

Hasat sonrası anız işlemede etkin bir toprak işleme sağlanır. Toprak devrilmeden istenilen derinlikte yırtılarak işlenir. Anız kök bölgesinden tabaka halinde  kesilerek iyi bir şekilde toprağa karıştırılır, bir sonraki ürün dönemi için  organik gübre oluşumu kolaylaşır.Yüzeyden toprak erozyonu azalır. Yabancı ot  azalır.

Yüzeysel ve derin toprak işlemelerinde 5 cm’den  30  cm’ye kadar istenilen derinlikte işlenebilir.Bitki artıkları toprakla ideal bir şekilde karıştırılır.

Tesviye diskleri ve merdane kombinasyonu ile toprak yüzeyi tohum yatağı için en elverişli şekilde hazırlanır.Merdane alternatifleri  toprak şartlarınıza  göre size seçim olanağı sağlar .Tarla tesviyesi korunur. Toprağın su tutma kapasitesi yükselir.

3 m ve 3.5 m modellerimiz asma tip, 4 m ,5 m ,  istenildiğinde asma tip olarak kullanılacak şekilde  çekilir tip , 6 m , 8 m çekilir ve taşıma tekerli olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde kendi şartlarınıza en uygun modeli belirleyip alabilirsiniz.

Apollo ile tarla trafiği düşürülmüş ve daha etkin toprak işleme daha az toprak sıkışması ,yüzeyde ideal  anız- toprak karışımı , en önemlisi bunların sonucunda az yakıt kullanımı ve ürün maliyetlerinin düşmesi sağlanmıştır.

Asma Tip Yaylı Ağır Kültivatör / İlgi Apollo 4-A, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!