Ceketli Boru Sistemleri - Jacketed Piping Systems

İlan No : #00186660
Kategori: Diğer Gıda Makinaları
Marka: Rota Makina
Model Tipi: RT.BCKT-2022
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Urgan Mahallesi / Karaman Merkez / Karaman
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
Satış Detayı: Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1
Bu ilan yayında değildir

Sıhhi işleme endüstrisindeki proses mühendisleri ve tesis yöneticileri için her zaman sistem verimliliğinizi iyileştirmenin yollarını arıyorsunuz.
İşleme sistemlerinin dilinde, ceketli boru ve boru , esasen boru içindeki borulardır. Ürünü taşımak için iç boru veya boru kullanılır.
Bu ürünü taşıyan boruyu çevreleyen , buhar, sıcak veya soğuk su veya glikol gibi bir ortam sıvısı içeren bir dış boru veya kılıftır.
Bu ceket, iç, ürün taşıyan boruda akan malzemeleri ısıtmak veya soğutmak için dış borudan pompalanan sıvı için giriş ve çıkış portlarına sahiptir.
Dış boru ceketi, ürün borusundan akan sıvıyı ısıtan ve proses hatlarından pompalamayı kolaylaştıran ısıtılmış bir sıvı içerir.
Bir akışkanın viskozitesini kontrol etmek için kullanıldığında, ceketli boru veya tüp, kesmeye duyarlı veya büyük parçacıklar içeren ürünler için geçerlidir.
Tipik olarak, ceketli boru sistemleri geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir.
ROTA  tarafından üretilen ceketli boru sistemleri, 34°F ile 205°F arasında değişen ortam sıcaklıkları ve 24°F ile 300°F arasında değişen ürün sıcaklıkları için tasarlanmıştır.

Ceketli Boru Sistemleri - Jacketed Piping Systems Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!