;

Fare İle Mücadele Ve İlaçlama

İlan No : #00118265
Kategori: Fare İlaçlama
Marka: 444Böcek
Model Tipi: Fare İlaçlama
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Konum: İlkadım Mah. / Çankaya / Ankara
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz

444Böcek, bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, fare alanında hızlı ve etkili mücadele yöntemlerine yer vermektedir.
 
Fare ilaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen 7/24 destek hattını arayınız.
 
Fareler, memeli kemirgenler sınıfının bir üyesidir. Yaşadıkları alan, tür ve beslenme alışkanlıkları göz önüne alındığında boy ve yapıları farklılıklar göstermektedir. Hamster, fındık faresi, beyaz laboratuvar faresi gibi küçük türleri yanında sıçan, tarla faresi, lağım faresi gibi büyük türleri de vardır.

Elastik bir yapıya sahip olan fareler, çok küçük deliklerden bile kolaylıkla geçebilirler. Güçlü tırnak yapıları sayesinde fareler için düz duvara tırmanmak sorun olmaktan çıkar. Sağlam ayak yapıları çok hızlı koşmalarını sağlar. İstedikleri ortama rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlayan güçlü ağız ve çene yapıları beton, taş ve mermer gibi sert maddeleri rahatlıkla kemirmelerine imkan verir. Bulundukları ortama çok hızlı bir şekilde adapte olan fareler, keskin koku alma duyuları sayesinde bulabildikleri her türlü besin kaynaklarını rahatlıkla tüketirler. Hem etçil hem otçuldurlar. Aç kaldıklarında veya bulundukları ortamda yiyecek stokları azaldığında, geceleri insanlara saldırırlar, ısırdıkları bölgeyi uyuşturma yetenekleri olduklarından, ısırılma geç farkedilir.

Fareler, memeli hayvanlar arasında en hızlı üreme özelliğine sahip canlıdırlar. 2-3 ay içerisinde yetişkin durumuna gelen bir fare 1 yıl içerisinde rahatlıkla 100 yavru doğurabilir. İnsanlık tarihine bakıldığında, farelerin muaazzam bir hızda üremeleri ve hastalık taşıcıyısı olmaları insan sağlığı ve yaşam kalitesi açışından büyük bir tehdit oluşturmuştur. Farelerden bulaşan hastalıklar arasında; tifüs, bağırsak parazitleri, verem, kuduz, şap, özellikle de tularemi ve weil gibi çaresi bulunmayan ölümcül hastalıklar bulunmaktadır.

Fare İle Mücadele Ve İlaçlama Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!