İlan No: #00099699
Kategori: Basınçlı Yüzey Yıkama Makinası
Marka: Everest Elektromekanik
Model Tipi: TunClean 320-3
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Everest Elektromekanik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Konveyörlü Basınçlı Yıkama Makinesi Everest Elektromekanik TunClean 320-3

Everest Elektromekanik temizleme işleminde detaysız yüzeylerden oluşan parçaların yıkanması için TunClean temizleme sistemlerini üretmektedir. TunClean sistemleri, müşteri ihtiyaçlarına göre ön yıkama, basınçlı yıkama, durulama ve kurutma üniteleri içerebilmektedir. Yıkanacak parçaların üniteler arası geçişleri döner bant sistemiyle sağlanmaktadır. 

 

Birçok uygulamada bant sabit düz bir hat üzerinde hareket eder. Hareketli bandın hızı kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir.

Çalışma Şekli
TunClean sistemlerinde, ön yıkama ünitelerinde kaba kirlerin ayrılması için basınçlı su kullanılır. Kimyasal içeren basınçlı su ile yapılan ikinci aşamada derinlemesine temizlik yapılır. Durulama ünitelerinde parçaların üzerinde kalan kimyasal kalıntılar temizlenir. Kurutma ünitelerinde ise parçaların sudan tamamen arındırılması sağlanır. Uygulama gereksinimlerine göre pompa filtre, otomatik doldurma ve boşaltma sistemleri, dozaj pompası, PLC kontrolü gibi fonksiyonlarda sisteme eklenebilir.

Konveyörlü Basınçlı Yıkama Makinesi Everest Elektromekanik TunClean 320-3, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!
Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster