İlan No: #00120132
Kategori: Çoklu Delik Delme Makinası
Marka: Felder
Model Tipi: FD 969
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Avusturya Malı
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 15.08.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartı, Peşin, Çekle Şatış, Teminatlı Satış Olur, Vade Olur


  •    İş: +90 216 593 24 75
  •    İş: +90 216 593 24 77
  •    Cep: +90 549 591 24 75
  •    Fax: +90 216 593 24 76

Yetkili: Art Makina
Tuzla / İstanbul / Türkiye


Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı

Felder FD 969 Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı

3 başlı çoklu delik makinesi olan FD 969, her anlamda mükemmel olan bir makine olarak kendini göstermektedir.

FD 969 un tek yatay ve iki dikey delme başlıkları bulunmaktadır. 23 adet delik başlığı her biri birbirinden 32 mm bir mesafede bulunmaktadır. Delme işlemi yapılırken 2 adet pnömatik basınç çubuğu parçayı tutar.

Makine dübel deliklerini etkin bir şekilde delerek uygun bir çözüm sunar ve ayarlarında değişiklik yapılmadan panel ve parçaları karşılar. Menteşeler ve bağlantı parçaları için sondaj da mümkündür.

 

Raflar için seri delikleme özellikle avantajlıdır. Dikey delme başlıkları parçanın bir tarafında sondaj yaparken, ön ve arka delikler aynı anda delinebilir. Koruma Çiti ve delme kafaları hassas fabrika ayarlarıyla mükemmel hizada ayarlanmıştır. Parçalarda, sallantının yol açtığı düzgün seviyelendirilmemiş deliklerin olmayacağı sistem tarafından garanti edilir.

Dikey matkap kafaları 23 adet delici ile donatılarak delik eksenleri arası mesafe 32 mm‘dir. Pozisyonlandırılabilen paneli destekleyen entegre edilir dikey matkap uçları, X-ekseni boyunca herhangi bir yere yerleştirilebilir. Panel desteklerini kilitleme, pnömatik olarak ve tek elle gerçekleştirilebilir. Entegre edilmiş LED digital gösterge ayarlanabilir ve milimetrenin 1/10 oranında yanlış yapmamaya özen gösterir. 

 

Diğer 2 adet stoplama, aliminyum siperin üzerindeki ölçü cetvelinde pozisyonlandırılmıştır, nonius ölçek ve büyüteç kullanılarak bir milimetrenin onda biri ile doğru olarak ayarlanır.

Uzun parçalar işlenirken, eklenebilir durdurma referansı hassasiyeti arttırır.

Kullanılan matkap uzunluğuna bağlı olarak, istenilen sıkıcı derinliği belirlenir ve "Spiral Sistemi" ile ayarlanır.

Tüm parça basınç kelepçeleri dönebilen rulman ile donatılmıştır ve tam olarak dikey matkap başları yukarıya doğru konumlandırılabilir.

FD 969 ‘un kontrolleri çok net ve kullanıma uygundur. Pnömatik stoplar ve matkap başları biribirinden bağımsız olarak açılır-kapanabilir ve her delici kafasının sıkıcı hızı ayrı ayrı kontrol edilebilir.

Parça, makinenin üzerinde rahatlıkla hareket ettirilebilir.

Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı , Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı , Felder FD 969 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com