Geri Dönüşüm Makinaları kategorisi aramanızda 148 adet ilan bulundu

Tam Otomatik 110X120(120)Lık Kağıt Çuval Naylon Pet Balyalama Pres Makinası

MBS Makina | MMP 6080

Yatay Tip Balya Kağıt Presi - 50 Ton

Salur Makina | 50'luk

20 Ton/saat Kapasiteli Kağıt Balya Presi

NSK Makina | NSK-P120

Balya Presi 250 Kilogram (30 Ton) Atık Kağıt Balya Presi

Piton Makina | P-30

10.000 - 100.000 +KDV

Uygun Kampanya Atık Kağıt Naylon Balya Presi

Piton Makina | P-5

10.000 - 100.000 +KDV

Kağıt Karton Geri Dönüşüm Balya Presleme Makinası Yüksek Kalite Hızlı Çözüm

Piton Makina | P - 20

75x85 Manuel Ön Kapaklı Atık Balya Pres Makinası

MBS Makina | M-BP002

P - Tex (Tekstilin Her Anlamında Malzeme Presleme Ve İstifleme) Dikey Atık Palyalama Presi

Piton Makina | P - Tex

10.000 - 100.000 +KDV

80 Kilogram Dikey Atık Balyalama Presi

Piton Makina | P-10

10.000 - 100.000 +KDV

Tam Otomatik 110x90(60) Kağıt Çuval Naylon Pet Balyalama Pres Makinası

MBS Makina | M-BP001

Piton Makina Varil Ezme Presleme Makinası

Piton Makina | P - VEP

10.000 - 100.000 +KDV

K 20 Manuel 110X90 Lastik Bantlı Balyalama Pres Makinası

MBS Makina | K-2 Manuel

K 90 Tam Otomatik 110x110 Balyalama Pres Makinası

MBS Makina | MBS-MP

Atık Yağ Geri Kazanım Tesisi

Akfen Makina | AK-AM 20

Hidrolik Sistem Çuval Balyalama Presi

Piton Makina | P - Çuval Presi

Sünger Kırpıntıları Dikey Atık Balyalama Presi

Piton Makina | P - Sünger

10.000 - 100.000 +KDV

K 20 110×90 Kağıt Balyalama Presi

MBS Makina | MBS-MP

Balya Pres Makinası

Piton Makina

Balya Presi 450 Kilogram (50 Ton) Atık Kağıt Balya Presi

Piton Makina | P-50

10.000 - 100.000 +KDV

Döner Tip Kurutma Fırını

Meta70 | AKM01

Tam Otomatik 110X160(160)lık Kağıt Çuval Naylon Pet Balyalama Pres Makinası

MBS Makina | 2019

Tam Otomatik yonca ve saman Balyalama Presi

MBS Makina | MBS-SB

Dikey Balya Presleme 150-200 Kilogram Atık Kağıt Balya Presi

Piton Makina | P - 20

10.000 - 100.000 +KDV

60X80 Cm Atık Sac Metal Presi

MBS Makina | MMP 6080

Toplam 5 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Geri Dönüşüm Makinaları Popüler Ürünler

Sektörünün öncü firmalarının en iyi çeşitlerine, firmalarının hakkında ayrıntılı bilgiye ve detaylarına çevre yapı sistemleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Endüstrideki atık suların kimyasal ve biyolojik yöntemlerle temizlenmesini sağlayan arıtma, ısıcam makinası, cam işleme makinası gibi cam makina ve ekipmanları; daha az iş gücü ile daha etkili temizlik yapılmasını sağlayan; temizleme makinaları, yıkama makinaları, enerji tüketiminde, hava kirliliğinde, su kirliliğinde, baca gazı kirletici emisyonunda azalmayı sağlayan atık geri dönüşüm makinaları çevre yapı sistemleri ve su soğutma cihazı çevre yapı sistemleri, yerden ısıtma çevre yapı sistemleri gibi çevre yapı sistemleri sektörüne hitap eden birçok ısıtma soğutma sistemleri gibi çevre yapı sistemlerinin firma bilgilerine çevre yapı sistemleri özelliklerine ve çevre yapı sistemleri fotoğraflarına Makina Türkiye sayfasındaki çevre yapı sistemleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak 3000’e yakın çevre yapı sistemleri ilanlarını ve çevre yapı sistemleri yetkili satıcılarını bulabilirsiniz. Yüzlerce çevre yapı sistemleri markası ve çevre yapı sistemleri modeli, çevre yapı sistemleri satıcısına anında ulaşabilme imkanı satılık çevre yapı sistemleri ve kiralık çevre yapı sistemleri seçenekleriyle Çevre Yapı Sistemleri kategorisinde.

Müşterilere ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme ürünlerinin satış ve servisini sağlar. EBS yedek ürünler ve yeni ürünler satmaktadır. Environmental Building Systems, Inc. komple HVAC satış ve servis hizmetleri sunmaktadır. Ticari ve endüstriyel 'Kullanım ve Meslekler' konusuna odaklanıyoruz. En son ürünleri ve seçme yazılımı teknolojisini koruyarak yenilikçi ve ekonomik ürün hizmetleri sunuyoruz. EBS, her büyüklük ve türde projelerde müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Pek çok kirletici tehlikeli olabilir - ancak kalite standartlarına bağlı olarak, suyun kokusunu, tadını ve görünümünü iyileştirmek için diğerleri uzaklaştırılır. Dağıtım sistemindeki yeniden kirlenme riskini azaltmak için, arıtma işleminin sonunda suya genellikle az miktarda dezenfektan bırakılır. Birçok çevresel ve maliyet değerlendirmesi, su arıtma tesislerinin konumunu ve tasarımını etkiler. Yeraltı suyunun arıtılması daha ucuzdur, ancak akiferlerin verimi genellikle sınırlıdır ve yeniden şarj edilmesi binlerce yıl sürebilir. Yüzey suyu kaynakları, olağandışı türlerin veya kirleticilere neden olan mikrobiyal / hastalık seviyelerinin varlığı açısından dikkatle izlenmelidir. Yüzey suyu kaynakları, olağandışı türlerin veya kirleticilere neden olan mikrobiyal / hastalık seviyelerinin varlığı açısından dikkatle izlenmelidir.

Arıtma tesisinin kendisi, vandalizm ve terörizmden korunmalıdır. Suya sadece bakarak bakarak içmenin güvenli olup olmadığını söylemek mümkün değildir. Kaynatma veya ev tipi bir kömür filtresinin kullanılması gibi basit prosedürler, bilinmeyen bir kaynaktan gelen suyun arıtılması için yeterli değildir. 1800'lerde tüm pratik amaçlar için güvenli olduğu düşünülen doğal kaynak suyu bile, ne tür bir tedavinin gerekli olduğunu belirlemeden önce test edilmelidir. Su arıtma , istenmeyen kimyasak bileşiklerin , organik ve inorganik malzemelerin ve biyolojik kirleticilerin sudan uzaklaştırıldığı proses . Bu süreç de içerir damıtma(bir sıvının buhar haline dönüşmesi için sıvı haline geri yoğunlaştırılması) ve deiyonizasyonu ( çözünmüş tuzların özütlenmesi yoluyla iyon uzaklaştırılması). Suyun arıtılmasındaki ana amaçlardan biri temiz içme suyu sağlamaktır. Su arıtması ayrıca temiz ve içilebilir su için tıbbi, farmakolojik, kimyasal ve endüstriyel uygulamaların ihtiyaçlarını da karşılar. Arıtma prosedürü, asılı parçacıklar, parazitler, bakteriler, algler, virüsler ve mantarlar gibi kirletici maddelerin konsantrasyonunu azaltır . Su arıtma, büyüklerden (örneğin, bütün bir şehir için) küçüklere (örneğin, bireysel haneler için) ölçekler üzerinde gerçekleştirilir.