İlan No: #00098194
Kategori: Kimyasal Arıtma Sistemleri
Marka: Coşkun Arıtma
Model Tipi: C-KA-001
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 24.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Gebze / Kocaeli / Türkiye


  •    İş: +90 262 644 08 08
  •    Fax: +90 262 644 56 18

Yetkili: Coşkun Arıtma
Gebze / Kocaeli / Türkiye


Kimyasal Arıtma Sistemi / Coşkun Arıtma C-Ka-001

 

Kimyasal Arıtma

Diğer yöntemlerle uzaklaştırılamayan suda çözünmüş halde bulunan kirleticilerin kimyasal reaksiyonlarla çözünürlüğü düşük bileşiklere dönüştürülmesi veya kolloidal ve askıda maddelerin yumaklar oluşturarak çökeltilmesi suretiyle giderildiği proseslerdir. Mevcut endüstrinin tipine ve atıksuyun özelliğine göre değişik prosesli olarak tasarlanan kimyasal paket atıksu arıtma tesisleri sessiz, kokusuz ve yüksek verimle çalışmaktadır.

Sisteme gelen atıksu; fosfor giderimi, filtrasyon, aktif karbon, dezenfeksiyon, azot giderimi ve yağ giderme gibi prosesler kullanılarak arıtılır. Karıştırma, flokülasyon, çöktürme, ph ayarlama, filtrasyon, karbon adsrobsiyon, koagülasyon ve koagülantlar gibi proses ekipmanları kullanılarak tesis kurulumu gerçekleştirilir.

 

Kimyasal Arıtma Sistemi / Coşkun Arıtma C-Ka-001, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Kimyasal Arıtma Sistemi / Coşkun Arıtma C-Ka-001, Coşkun Arıtma C-KA-001 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com