Kumlama makinelerinden (askılı kumlama makinesi, kumlama kabini, kumlama kazanı, tamburlu kumlama makineleri, lastik bantlı kumlama makineleri vb.) kumlama sarf malzemeleri ( paslanmaz Çelik bilya, cam kürecik, alüminyum oksit, kesme tel, Çelik grit vb.) ve kumlama malzemelerine (kumlama nozulu, kumlama maske ve eldiveni, nozul adaptörü, kumlama tabancası)

Menü

 Hakkımızda


Amacımız Asal Metal olarak amacımız; döküm, kumlama sarf malzemeleri ve ekipmanlarını üstün kalitede ve uygun fiyat ile tedarik ederek üretim yapan takım arkadaşlarımızın yurt dışında rekabet edecek ve uluslar arası arena söz sahibi olacak güce eriştirmektir. Bu bağlamda firmamız kumlama makineleri, kumlama kabinleri, kumlama sarf malzemeleri ve kumlama nozulları, yardımcı döküm malzemeleri, kimyasallarının güvenilir kaynağı olmayı ilke edinmiştir.   Misyonumuz Firmamızın uzman kadrosu; yurt içi ve yurt dışında ki ... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Asal Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Faaliyet Tipi : Bayii
Firma Kısa Bilgi : Kumlama makinelerinden (askılı kumlama makinesi, kumlama kabini, kumlama kazanı, tamburlu kumlama makineleri, lastik bantlı kumlama makineleri vb.) kumlama sarf malzemeleri ( paslanmaz Çelik bilya, cam kürecik, alüminyum oksit, kesme tel, Çelik grit vb.) ve kumlama malzemelerine (kumlama nozulu, kumlama maske ve eldiveni, nozul adaptörü, kumlama tabancası)
Çalışan Sayısı :
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 0
Sermaye :
Yıllık Ciro :

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Asal Metal
Firma Ünvanı : Asal Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Adres : Ziya Gökalp Mah. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi B1 Blok No: 6 34306 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Telefon :
Telefon :
Fax : +90 212 549 81 91
Web : http://www.asalmetal.com