AHP Plastik Makina - Kimdir

AHP PLASTİK MAKİNA

AHP Plastik Makina, pazar sektöründe 5 yıllık yöneticilik deneyiminden sonra, şirket işi Almanya, İtalya, İngiltere, Hindistan, Çin'den üreticilerle işbirliği içinde başladı. İlk yıl şirket sadece ticaret şirketi olarak çalışmaktadır.

Ne Yapıyoruz ?

Şirket:

Herhangi bir Grubun parçası olmayan, Ortakları tarafından yönetilen orta ölçekli endüstriyel üretici

Aktivite:

Plastik Test Cihazlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışı

Piyasalar:

Borular, levhalar, valfler, bağlantı parçaları, filmler, … için test ekipmanı üreticileri.

Göstergeler:

yaklaşık Merkez ofiste 20  çalışan, dünya çapında 10'dan fazla çalışan

İmplantasyonlar:

Tahranl, İstanbul'daki genel merkez ve üretim tesisi; Rusya, İran, Bulgaristan, Kazakistan'daki iştirakler.  Dünya çapında temsilcilikler ve hizmet noktaları

Tarih:

2003 yılında kuruldu

Uyma:

AHP PLASTİK MAKİNA, yürürlükteki tüm yasa ve direktiflere uymayı ve genel kabul görmüş etik ve sosyal standartları esas alarak hareket eder.

AHP PLASTIK MAKINA  Darbe Test CihazıÇekme Test Cihazı, Sızdırmazlık Test Cihazı, Test Banyosu İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

AHP PLASTIK MAKINA 100’ün üzerindeki  standart üretim modelinin yanında müşterilerinin taleplerine uygun özel tasarımlar ve üretimler yapmaktadır.

Müşterinin ihtiyacına uygun gerçekleştirilen özel tasarımlar mevcut tasarımların geliştirilmesi şeklinde olabileceği gibi, baştan yaratılan özel tasarımlarda olabilmektedir.

AHP PLASTIK MAKINA tasarım alanındaki bilgi birikimi ile birçok sektörün ihtiyaç duyduğu test cihazlarının çok önemli bir bölümünü karşılayabilecek özelliğe sahip bulunmaktadır.

İTHALAT

AHP PLASTIK MAKINA kendi tasarım ve üretimi olan ürünlerin satışının yanı sıra, test cihazları ile ilgili birçok markanın distribütörlüğünü de yapmaktadır. Bu çerçevede yürütülen ithalat çalışmaları kapsamında 10’ye yakın ülkeden ürün ve malzeme alımı gerçekleştirmektedir.

İHRACAT

AHP PLASTIK MAKINA 30 Ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Genişleyen dağıtıcı ağıyla her geçen gün yurtdışı satışlarında artış gerçekleşmektedir. İhracat yapılan ülkeler aşağıda sıralanmıştır ; Azerbaycan, Cezayir, Çin, Fas, Güney Afrika, Hindistan, İspanya, Katar, Libya, Mısır, Suudi Arabistan, Ukrayna, …