Akpar Makina - Kimdir

Matbaa Makinaları, Soğuk Laminasyon Makinası, Sıcak Laminasyon Makinası, Folyo Dilimleme Makinası, Vinil Dilimleme Makinası, Aplikasyon Makinası İmalatı ve Satışı

Akpar Laminasyon Makinaları

Akpar makina laminasyon makinaları üretimi. Laminasyon makinalarında sektörde kullanılan tek yerli makinanın ürettiği BESTLAM makinlarıdır.Sektörün laminasyon makinaları tedarik kaynağı yerli üretimle birlikte uzak doğu üretimi makinalardır.BESTLAM markası uzakdoğu makinalarla karşılaştırıldığında şu sonuç çıkar;

Akpar Makina laminasyon makinaları ve yedek parçaları üretimi yapmaktadır. Dijital Baskı Sektöründe makina imalatı yapmaktadır.

Akpar MakinaSoğuk Laminasyon Makinası, Sıcak Laminasyon Makinası, Folyo Dilimleme MakinasıAplikasyon Makinası İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Akpar makina 1995 yılında kurulmuş, makine yedek parçası, fason işler üretimi ile faaliyetine başlamıştır. 1998 yılından itibaren laminasyon makinası üretimi de yapmaktadır. Bunun yanında değişen ihtiyaçlara göre, açık hava reklamcılığı ve dijital baskı sektörüne yönelik yeni imalatlar yapmaya başlamıştır. Akpar Makine ürettiği tüm ürünlerde, öncelikle müşteri memnuniyeti ve geri dönüş olarak da ürünlerin; bakım, servis hizmetlerini, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmek için gerekli tüm alt yapıyı oluşturmuş ve uygulamaktadır.

 

Üretim ve satış sonrası gerekli takipler yapılarak aksaklıklar üzerine gerekli çalışmalar yapılmakta ve daha kaliteli hizmet imkanlarını müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız Kurumsal yapılanma ile gerek üretim noktasında, gerekse servis ve hizmet noktasında kaliteli ekipman ve elamanlar ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Akpar makina dürüst ve güvenilir bir şekilde yoluna devam etmektedir. Akpar makine, gelişmeye açık, teknolojiden ve tüm imkanlardan faydalanarak, Ar-Ge çalışmalarına da devam etmektedir. Hem üretilmekte olan ürünlerin hem de sektöre yönelik yeni ihtiyaçların karşılanması için çalışmalarını hızlı bir şekilde devam etmektedir.