Alpmaksan - Kimdir

Satılık ve kiralık kule vinç, cephe platformu, inşaat asansörü temini, kurulum söküm ve teknik servis hizmeti

HAKKIMIZDA

Alpmaksan Yapı İş Makineleri İmalatı Teknik Servis San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti. inşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olup çeyrek asırlık bir tecrübeye sahiptir. 1980’li yıllarda Türkiye’nin seçkin bir inşaat firması altında  faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde kurucumuz Ramazan ALP’in yönetiminde ALPMAKSAN adını alarak sektörde var olmaya devam etmiştir.

Vizyonumuz;

İlkeli satış politikası, doğru makina ve satış sonrası hizmet anlayışıyla hareket ederek gelişen teknolojiye bağlı olarak müşterilerimizin
inşaat alanlanında karşılaşabileceği sıkıntılar için en önemli iş ortağı olabilmektir.

İnşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olmaktır.

Misyonumuz;

Türkiye ve dünyadaki öncü kule vinç, cephe platformuinşaat lift ve asansörü üreten firmalarla yaptığımız iş ortaklıklarıyla, bu markaların ürünlerini iç ve dış piyasada satış, kiralama ve teknik servis alanında en iyi şekilde temsil etmek, Ürünün müşteriye teslim edilmesiyle  işin bitmediği anlayışı ile satış sonrası hizmetleri yerine getirmek; Eğitimli, tecrübeli ve işinde sorumluluk sahibi personelimiz aracılığıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.