Ankarin Mühendislik - Kimdir

Ankarin Mühendislik Kalite Kontrol Test Cihazları

İnşaat, Beton, Zemin, Asfalt, Agrega, Baraj, Tünel ve Özel tasarım mühendislik projelerinde yerli olarak üretim imalat yaparak çözüm ortağınız oluyoruz. 18 yıllık çalışma tecrübemiz, tasarımlarımız ve üretimlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Hedefimiz Türkiye sınırları içerisinde üretimler ve elektronik kontrol sistemleri ile Avrupa’dan ülkemize giren ürünlerin önünü kesip tamamen ihracat odaklı çalışmaktır.

Mühendislik temelleri ilkesinde üniversitelerin Bap Projeleri, TÜBİTAK projeleri, Özel tasarım projelerinde ve ilk defa tasarımları yapılan projelerde çözüm odaklı araştırmacı olarak görev alan firmamız her zaman yükselen grafiği sizlere kusursuz destek vermektedir.

Sektörde her geçen yıl kendimizi yüksek imalat teknolojisi, mühendislik, makine imalatı, otomasyon ve tasarım alanlarında hızla geliştirerek sürekli yatırım, istihdam ve Ar-Ge faaliyetlerine öncelik veriyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin en temel noktası tasarımın, mühendislik hizmetinin, yazılım ve proses, otomasyonunun, imalatın, montajın bir bütün olarak firma içerisinde yapılabilmesidir. Bu sayede tüm işler makine, fikstür, aparat, imalat, hidrolik her türlü iş dayanışma ile bir bütünlük içerisinde çıkmaktadır.

Çözüm ortaklıklarımız dışında AR-GE yatırımlarımız ile ulusal ve uluslararası düzeyde yenilikçi çalışmalar yaparak firma mühendislik bilgi birikimimizi güçlendirirken aynı zamanda yenilikçi çalışmalar da yürütmekteyiz.

VİZYON:

Yüksek teknolojiyi takip ederek, devamı gelişim bilinciyle aynı zamanda işimizde kaliteden ödün vermeden, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Yaptığımız kaliteli, başarılı imalatların yanında çevreye olan duyarlılığımız , yenilikçi bakış açımız ve yüksek kalite, üretim ve tasarım tecrübemizle uluslararası rekabet gücünün arttırılmasına katkıda bulunarak bir dünya markası olmayı vizyonumuz olarak edindik.