Anko Makina

Anko Makina olarak mantı makinası, yuvarlak köfte makinası, yemek pişirme kazanları, ürün ozonlama makinası, tortilla ve lavaş üretim hattı, taş kadayıf makinası üretimi satışını yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Anko Gıda Makineleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış
Firma Kısa Bilgi : Anko Makina olarak mantı makinası, yuvarlak köfte makinası, yemek pişirme kazanları, ürün ozonlama makinası, tortilla ve lavaş üretim hattı, taş kadayıf makinası üretimi satışını yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : Belirtilmedi
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Yıllık Ciro : Belirtilmedi

Anko Makina Kısa Bilgi

Anko Gıda Makine uzun yıllardan bu yana makine sektörüne hizmet veren ve tasarladığı makinelerin imalatını gerçekleştiren tecrübeli bir kuruluştur. Gıda Makinaları , Hamur Açma Makinası, donut makinası, çöpşiş makinası, kaplama makinası, pide lahmacun makinası, pasta kaplama makinası, yumurta kırma makinası, cezerye makinası gibi bir çok makinanın imalatını satışını yapmakta olan firma kaliteli üretimiyle seçilen firmalar arasındadır. Gıda sektöründe üretimini hızlandırmak kaliteli profesyonel makinalarını müşterilerine sunmak düşüncesiyle ilerleyip bugüne kendini getirmiş olan firma daha iyi olmak için çalışmalarını hayla sürdürmektedir. Anko Makina Müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile İstanbul/Ümraniye'de üretimini yaptığı makinaların hizmet anlayışınıda gün geçtikçe üst seviyeye taşımaktadır.