Arkeng - Kimdir

Kremayerli Cephe Asansörlerini Satışı

Asansör içi ve dışı güvenlik önlemlerinin tam olarak sağlandığı Kremayerli Cephe Asansörlerini inşaatlarınızın iç ve dış cephelerinde ve özel uygulamalarınızda, istediğiniz yüksekliğe uygun olarak ayarlayabilir ve insan - yük taşımada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Türkiye' nin her noktasında ekipmanımızın kurulum ve servis hizmetlerini vermekteyiz aynı zamanda da dünyanın her yerine satış ve teknik destek sağlama işleri ile iştigal etmekteyiz.

Yaklaşık 25 yıllık bir deneyim ile, ARKENG Kremayerli Cephe Asansörleri şirketinin ekipman filosu endüstrideki en büyük, en modern ve en iyi muhafaza edilmiş olanlardan biridir.

Türkiye' nin en yüksek 60 binası arasından 40' ının inşaatı için düşey ulaştırma sistemleri tedarik etmiş olmamız ile gurur duymaktayız.

Kaynaklarımızı Sizler İçin Çalışmaya Adadık !!!

ARKENG Kremayerli Cephe Asansörleri şirketi olarak Türkiye'deki en prestijli projelerde yer aldık ve düşey ulaştırmayı yeni seviyelere taşımak anlamında mükemmelliğe ulaşmak için halen çalışmaktayız.

Ürün verimliliğini ve müşteri memnuniyetini şirketimizin omurgası haline getirmeye çalışıyoruz.

Teslimat, kurulum ve söküm

Satış- kiralama da firmamız tarafından kremayerli cephe asansörleri, şantiyeye teslim edilir ve kurulumu yapılır. Kiralama da projenin tamamlanması üzerine, asansörlerin sökümleri gerçekleştirilir ve yeniden düzenlenmeleri için depomuza geri gönderilir.

Satış ve Kiralama

Ekipmanımızın satışlarının yapılmasında ve kiraya verilmesinde diğer asansör firmaları ile işbirliği yapmaktayız. Böylece Dünyanın her yerine teslimat yapabilmemiz mümkün olmaktadır.Türkiye'nin her noktasında kurulum yapma imkanımız da bulunmaktadır.Daha detaylı bilgi edinmek