ART Makina - Kimdir

Art Makina Hakkında

Ahşap işleme sektöründe 17. yılını doldurmuş olan firmamız; 2013 senesinde kompozit işleme makinalarının satışına da başlayarak ürün grubunu daha da genişletmiştir. Deneyimli satış mühendisleri ve kalifiye teknik servis ekibi ile büyüyen Türkiye pazarına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Endüstriyel makina satışımızın yanı sıra; ahşap işleme makinaları için profesyönel kesici takımların satışını da gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen bayi ağımız ile tüm Türkiye'de kaliteli kesici takımın vazgeçilmez markasını oluşturuyoruz. 

Ahşap işleme makinalarında; 3 ve 5 eksenli CNC ahşap işleme makinaları, panel ebatlama, kenar bantlama, çoklu delik, planya & kalınlık, şerit testereler, kalibre & zımpara, kombinasyon makinaları,çizicili yatar ebatlama, sandalye imalatı için delik & zıvana makinaları vb. geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

2013 yılında satışına başladığımız Zund ile; kompozit, karbon, prepreg, cam yünü, teknik tekstiller, tüm teksil ürünler, vinil, kevlar, kumaş, petek dolgu ( honeycomb ), contalar, halı, köpük, alüminyum, pleksiglas vb. gibi ürünlerin kesim işlemlerinde hizmet sunuyoruz