Ataç Plastik Makina - Kimdir

ATAÇ Plastik Makina 1984 yılında Mehmet Ataç tarafından kurulmuştur. İlk yıllarında redüktör imalatıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1990 yılında Plastik Film Makinaları imalatına başlayan firmamız, dürüst üretici felsefesiyle önce müşteri memnuniyetini kendine benimsemiştir.

ATAÇ Plastik Makina ürettiği makinaların, verdiği sözlerin her daim arkasında durarak Ortadoğu, Orta Asya, Afrika ve Balkan ülkelerinde her geçen gün büyüyen müşteri portfoyüne en üst kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Üretmiş olduğumuz makinaları dünyanın 42 ülkesine, 12 bayimizle satış yapmaktayız.

ATAÇ Plastik Makina garanti süresi ve garanti süresi dışındaki, müşterilerimizin servis ve yedek parça isteklerine zamanında cevap verme anlayışından taviz vermemektedir. Kurmuş olduğu kalite yönetim sisteminin desteği ile her zaman daha kaliteliyi, ilk aşamada, hatasız olarak üretmeyi amaç edinmiştir ve bu amaç doğrultusunda çalışırken; müşteri odaklı olmayı, müşteri memnuniyeti sağlamayı, tedarikçileri ve müşterileri, sistemin bir parçası olarak gördüğü, tüm çalışanların katılımını sağlayarak, sürekli gelişen, eğitim ve bilgi destekli, bir politika uygulayacağını ve bu politikadan hiç bir zaman ödün vermeden ülke çıkarları çerçevesinde yasalara uygun bir şekilde üretim yapacağını taahhüt etmektedir.


Misyonumuz;


Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerin üstünde hizmet sunmaktadır.
 

İlkemiz;


Teknolojiye, sektöre, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmak; yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici, akılcı, bilimsel, samimi ve düzeyli yaklaşımlarda bulunmaktadır.