Ataline Reklam Malzemeleri

ATALINE Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Kaliteli Ürünler Satmayı ve iyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiş Dürüst Çalışma Prensibi ile Yoluna Devam Etmektedir. Satış Sonrası Hizmeti Önemseyen Güçlü Teknik Ekibiyle Müşterilerimizin Kesintisiz Üretim Yapması ve Hizmet Vermesi için Çalışmaktadır.

Firma Ünvanı : Ataline End. Tek. Ürün. Ve Reklam Mlz. San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : İhracat Distiribütör
Firma Kısa Bilgi : ATALINE Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Kaliteli Ürünler Satmayı ve iyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiş Dürüst Çalışma Prensibi ile Yoluna Devam Etmektedir. Satış Sonrası Hizmeti Önemseyen Güçlü Teknik Ekibiyle Müşterilerimizin Kesintisiz Üretim Yapması ve Hizmet Vermesi için Çalışmaktadır.
Çalışan Sayısı :
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2007
Yıllık Ciro :
Şirketimiz Tüm Finansal Gücü ve Sektörel Deneyimi İle İş Ortaklarımıza Dünyada Üretilen Tüm Yeni Teknolojileri ve Yüksek Kaliteli Ürünleri Sunmayı İlke Edinmiştir. Şirket İçi ve Yurt Dışında Sürdürülen Eğitimler, Şirket Çalışanlarımızın İş Ortaklarımıza Her Zaman Doğru Öneri, Yönlendirme ve Bilgilendirme Yapmalarını amaçlamaktadır. Teknik Servis Kadromuz İş Ortaklarımızın Sunduğumuz Ürün ve Teknolojileri Kullanmaları İle İlgili Her Tür Soru ve Sorun İçin hazırdır. İlkemiz, Yanlızca "Satış" Yapmak Değil, Satış Öncesi ve ... devamını oku..