Ates Group

Kuru Buz Üretim Makinaları, Kuru Buz Sis Makinesi, Kuru Buz Temizlik Makinası, Paketleme Makinası, Konveyör, Kuru Buz Makinesi, İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici
Firma Kısa Bilgi : Kuru Buz Üretim Makinaları, Kuru Buz Sis Makinesi, Kuru Buz Temizlik Makinası, Paketleme Makinası, Konveyör, Kuru Buz Makinesi, İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 100.000.000 TL den Fazla
Ateş Kuru Buz Ürün Tanıtım Ateş Kuru Buz Ürün Tanıtım
044

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Almanya’da kurulmuş uluslararası bir şirket olan Ates Group, hâlâ yepyeni, modern ve dinamik bir şekilde siz müşterilerimizin hizmetindedir. 2010 yılında Türkiye’de hizmete geçtik. Hedefimiz Türkiye’nin her şehrine, en fazla 200 Km mesafeden hizmet ulaştırabilmektir. Büyük gaz şirketleri ile önemli ortaklıkları olan, aktif, kuru buz ve gaz konusunda yeniliği, ilerlemeyi hedef alan uzman ve lider bir üreticiyiz.

Aynı zamanda kuru buz üretim makinesi, kuru buz temizlik makinesi ve konteyner(ISO-BOX) üretimi yapmaktadır. Ates Makine olarak ülkemize ciddi yatırımlar yapmıştır. Çok yakın zamanda Ates CO²(karbondioksit) gazını siz müşterilerine sunmak için büyük aşamalar kaydetmiştir. Ates, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunda başarılı olmuş, tanınan, güvenilir bir markadır.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyatlarımız ile Ates olarak yurt içinde ve yurt dışında, sizinle iş ilişkilerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kuru buz ile ilgili taleplerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için daima hizmetinizdeyiz. Bizim için, her şeyden önce, ürün kalitesi, satış sonrası hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti önem arz etmektedir.