AtomPark Oyun Makineleri - Kimdir

Oyun eğlence ve otomat makineleri imalatı ve satışı

Firmamız Atom Park olarak 1999 yılında jetonla ve parayla çalışan otomatların imalatı satışı ve kiralamasıyla sektöre girmiştir.

Ürünlerimiz ile bütün yaş guruplarına hitap eden oyun eğlence ve otomat makineleri müşterilerine verdiği güven ile ismini marka yapan Atom Park, kaliteli geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadro, teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle yenilikleri üretip Takip edilen bir anlayışta çalışmaktadır.

Türkiyede ilk olan bir çok otomat makinesini üreten Atom Park sektörün önemli bir kısmının yedek parça ve elektronik kart tasarım yazılım sistemlerini üreterek bir çok üretici firma ve fabrikanın çözüm ortağı olmaktadır.

Vizyonumuz

Atom park markasını kalitesini ve tartışılmaz satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkemizi, bir dünya markası haline getirip, Dünyadaki oyun ve otomasyon Sektöründe ülkemizin adını markamızla gururla duyurmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana otomat ve otomasyon dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getip imalat ve ithalat yapan karınca park, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

Atom park müşterilerine , hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Atom parkın stratejisi , Türkiye'nin önde gelen oyun otomat ve otomasyonlarında hizmetleri profosyönel ekip ve servis sağlayıcısı olarak yapmaktadır.

Stratejisi altı temel prensip üzerine kuruludur:

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak müşterillerimize yenilikçi hizmetler sunmak.

Güçlü Marka pozisyonunu korumak.

Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak.Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak .

Atom park bu hedeflere ulaşmak için ise aşağıdaki stratejileri uygulamaktadır.

En iyi müşteri hizmetini sağlamak. Türkiye'nin önde gelen otomat otomasyon imalat servis sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek .

Türkiye oyun ve otomat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanarak Dünyada taklit edilen markalaşmayı sağlamak.