Ayberk Makine - Kimdir

Ahşap İşleme Makinesi satış, yedek parça ve satış sonrası teknik destek

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE, BİLGİ, AZİM VE KARARLILIKLA….

Ayberk Makine İstanbul’da Ahşap işleme makineleri satış  ve teknik servisi sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulum amacı Türkiye’de Ahşap İşleme Makinesi satış, yedek parça ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini yürütmektir. Deneyimli kadrosu ile Ahşap işleme makineleri konusunda Türkiye’nin her yerinde satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Ahşap işleme  makineleri ve teknik servis sektöründe öncü, yenilikçi işletme anlayışı ile yüksek teknolojik ürünleri sanayicilermize kazandıran bir model oluşturmaktır.

Misyonumuz

Sanayicilerimize kenar bantlama makinesi teknolojisinde en yeni ve en doğru çözümleri sunabilmek, en iyi servis hizmetini vermek, Ülkemiz için katma değer yaratacak hizmetler sunmaktır.

En doğru çözümleri sunarken Çevre bilinci ile hareket etmek, yapısında insan emeğine saygı olan ve müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle (Çözüm Ortaklarımız) iyi bir uyum içersinde sürekli büyüyüp gelişerek önce Ülkemize sonra Aliemize ve Şirketimize faydalı olmaktır.

Çözüm ortaklarımız ile uzun yıllar boyunca ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek çalışmaktır.