Ayel Endüstriyel Yıkama Sistemleri - Kimdir

Endüstriyel Yıkama Makinaları, Gıda Sanayi Yıkama Makinası, Soğutma Pastorize Steril Tünelleri, Uçak Sanayi Yıkama ve 2. El Endüstriyel Yıkama Makinaları Üretimi ve Hizmeti

Ayel Makine

2001 yılında kurulan AYEL endüstriyel yıkama makineleri ve paslanmaz pompa üretimi yapmaktadır. AYEL uzman kadrosu bünyesinde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile kurulduğu günden itibaren sürekli yenilikçi anlayışla endüstriyel yıkama sistemleri alanında sağlıklı bir büyüme grafiğine sahip olmuş ve yıllar içerisinde iç ve dış pazarda göstermiş olduğu üstün performans ile sektörde haklı bir üne kavuşmuştur .

AYEL 2004 yılında almış olduğu ISO 9001 ve CE (Avrupa uygunluk işareti) sertifikası ile üretimde üstün kalite standartlarını yakalamayı başararak iç ve dış pazardaki yerini çok daha sağlam hale getirmişTİR. Bununla beraber kendi bünyesinde üretip geliştirerek ilgili tüm sektörlere uyarlamış olduğu Spiral Yıkama ve Daldırma - Sprey yıkama Makinelerinde faydalı model patenti alarak üretim kalitesi ve teknolojisindeki gelişim trendine ivme kazandırmıştır. AYEL her sektöre yönelik özel makina tasarımı ve üretimi ile ilgili projeler de yapmaktadır.

Gelişmesini sürekli sürdüren AYEL Endüstriyel Yıkama Sistemleri San. Ltd. Şti. konusunun dışında yeni bir yatırım sahasına girerek "Santrifuj Paslanmaz Pompalar" konusunda AR-GE çalışmalarını tamamladı ve üretime geçti. Siz değerli müşterilerimize , Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerli malı ürün üreterek ülke ekonomisine verdiğimiz katma değerden gurur duymaktayız.