İlan No: #00082988
Kategori: Zemin Yıkama Makinası
Marka: Kartek
Model Tipi: B 5001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 433 55 65
  • +90 232 433 72 55
  • +90 232 433 52 98

Yetkili: Kartek Temizlik

Konak / İzmir / Türkiye


Bataryalı Zemin Temizlik Makinası

Genel Bilgiler

  • Birinci sınıf sert zemin temizliği ve bakımında; yüksek kapasite,
  • İşcilik, kimyasal ve sudan % 85'e varan tasarruf,
  • Tek geçişte, otomatik olarak kimyasallı suyu zemin üzerinde dağıtır, aynı anda fırçalama ve yüksek vakum gücüyle etkin temizlik
  • Akülü modellerde bir defa şarz ile 3-4 saat süreli kullanım imkanı, saatte 1000-3000 m2 arası temizlik yapabilen çeşitler,
  • Elektrikli, akülü, kendinden hareketli ve binilebilir modeller,
  • Fabrkalar, hastahaneler, iş merkezleri, marketler, okullar, oteller, v.b. geniş alanlar için geliştirilmiştir

KULLANIM ALANLARI

Fabrikalar, okullar, hastahaneler, belediyeler, kapalı spor salonları, galeriler, alışveriş merkezleri, servisler,garajlar,showroomlar,havalimanları, oteller,restoranlar,iş merkezleri,temizlik şirketleri, kamu kurumları ve ert zemin ihtiyacı olan her yerde zemin temizlik makinesi olarak kullanılır.
 

OTOMAT 5001 (AKÜLÜ) KULLANMA TALİMATI

Makine ile birlikte vermiş olduğumuz fırçayı (çap 45cm), elinize alınız. Diğer bir kişi iki eliyle tutma kolundan aşağı doğru bastırarak makinenin öünü kaldırtınız. Elindeki fırçayı, motorun önündeki yatağa yanaştırınız. Fırçadaki tırnakları karşıdaki boşluklara parallel olacak şekilde yanaştırıp fırçayı "sola" doğru çevirerek fırçanın takılmasını sağlayınız. Sonra otomatın önünü yere indiriniz. Mavi renkteki temiz su tankının kapağını açarak yeteri kadar su ve deterjan ilave ediniz. Deterjan olarak köpürme özelliği olmayan deterjan ve şampuanları mutlaka tercih ediniz. Makinenizin şarjını çalıştırmaya başlamadan önce doldurunuz. Sol ayağınızla makinenin arkasında sol alttaki pedala bastırarak sağa doğru itiniz. Pedal yukarı doğru kalkacaktır. Bu şekilde fırçanın aşşağı doğru inmesini ( yere temas etmesini ) sağlayınız. Yerin kirlilik ve zemin cinsine gore makinenin arkasında sol üstte bulunan su vanasını açınız. Makinenin üstte bulunan ( panoda ) fırça motoru düğmesine bastırarak fırçayı çalıştırınız ve makineyi yıkayacağınız yere götürünüz. Bu şekilde yıkama yapınız. Hem yıkama hemde vakumlama yapmak istediğinizde yıkama işlemi yapılırken makinenin arkasında üstte ortada bulunan aparatkaldırma kolunuyerinden sağa doğru çekerek aparatın aşağı inmesini sağlayınız ve vakum motoru düğmesine basınız. Bu şekilde yıkama yaparken aynı anda vakumlamada yapılmış olur. Temizlik işiniz bittiğinde su vanasını kapatınız, yerde kalan suyu emdiriniz. Daha sonra vakum motoru düğmesini kapatınız (kırmızı düğme). Fırça aşağı pozisyonda iken (yerde iken) fırça motoru düğmesini (yeşil düğmeyi) kapatınız. Sol ayağınızla fırça kaldırma pedalını aşağıya doğrubasarak fırçanın yukarı pozisyonda (havada) kalmasını sağlayınız. Daha sonra makineyi, hasar ve zarar görmeyecek bir yere park ediniz.

Bataryalı Zemin Temizlik Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!