Çember makinası, ambalaj çemberi, polyester çember, plastik çember, kompozit çember, somun çakma makinası, metrik ağaç somunu, perçinli somun klips makinası, tel klipsler satışı ve servis hizmeti.

Menü

 Hakkımızda


Bera TicaretBera Ticaret olarak, ambalajlama sektörü ile endüstriyel ürünler alanında ticaret ahlakı ilkelerine bağlı kalarak, üst düzey standartlarda hizmet   sunan, geniş ürün yelpazesi ve çok çeşitli seçenekleri ile müşteri memnuniyetini sağlayan; sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla, sektörümüzde öncü bir kuruluş olmayı kendimize “VİZYON” edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Bera Ticaret Ambalaj Ürünleri Ve Endüstriyel Malzemeler
Faaliyet Tipi : İhracat Toptan Satış Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet İthalat
Firma Kısa Bilgi : Çember makinası, ambalaj çemberi, polyester çember, plastik çember, kompozit çember, somun çakma makinası, metrik ağaç somunu, perçinli somun klips makinası, tel klipsler satışı ve servis hizmeti.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 2012
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 25.000 Tl Arası

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Bera Ticaret
Firma Ünvanı : Bera Ticaret Ambalaj Ürünleri Ve Endüstriyel Malzemeler
Adres : Ziya Gökalp Mah. İkitelli OSB Sanayi Bölgesi Dersan Kap Sanayi Sitesi S-6 Blok No: 103 34306 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Telefon :
GSM :
Fax : +90 212 210 45 63
Web : http://www.beraticaret.com