Beren Makina - Kimdir

Hobby amaçlı ve endüstriyel tip kuluçka makina ve aksesuarları. Tüy yolma makinaları ve kuluçka makinası aksesuarları. Yemlik ve suluk sistemleri

BU YOLA NASIL ÇIKTIK?

    Kuluçka makinesi icat edileli uzun bi süre geçti ancak bizlerin kuluçka makinesi ile tanışıp küçük ama büyük işlevi olan bu makineyi öğrenip sizlerle tanıştırması kuluçka Center ı yarattı.

    Sizlerin de tahmin edebileceği gibi günümüzde pek çok insan sağlık sorunları, günlük hayattaki zorluklar, is stresi gibi nedenlerden uzaklaşmak kendisine verimli vakit ayırmak için çeşitli faaliyetlere yönelir. Şirket yetkilimiz de yasadığı sağlık sorunları ve stresli ortamlardan uzaklaşmak için doktora gittiğinde doktorun kendisine ;

        - ‘’bir hayvan edinin onunla ilgilenmek size iyi gelecektir.’’

Önerisi üzerine yetkilimiz kendisine iyi geleceği inancı ile keklik almıştır.

     Evinin balkonunda yaptığı kafeste bakımlarını sağlamış, akşam çayını kahvesini alıp onların yanında içmiş, onların sesi, varlıkları yetkilimize mucizevi bir şekilde huzur vermiştir. Üzerinden çok bir zaman geçmeden keklikleri yumurtlamaya başlamıştır ancak keklikler kuluçkaya yatmadığı için çoğalmaları sağlanamamıştır. Bunun üzerine ne kuluçka ne kuluçkalık ne de kuluçka makinesi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan yetkilimiz keklikleri kurtarabilmek amacı ile araştırma yapmaya başlamış ve su an imalat ve satısını yapmakta olduğumuz kuluçka makinesini keşfetmiştir.

    Kuluçka hakkında hiçbir bilgisi olmayan yetkilimizin araştırmaları sonucunda keşfettiği ısı nem ve çevirmesi otomatik olan sadece su koyarak çalıştırması gerektiği hobi amaçlı kuluçka makinesinden kendisine 1 adet kuluçka makinesi almış, kuluçka hakkında hiçbir bilgisi olmadığı halde kolay kullanım sağlamış ve yüksek çıkım elde etmiştir. Böylelikle yumurtaları kurtarmıştır.

    Yetkilimiz bu konuyla alakalı Araştırmalar yapmış ve zamanla sadece keklik değil diğer kanatlı türlerinin de kuluçkacılığı hakkında bilgi toplamış ve sosyal medya üzerinden kendisi gibi kuluçkacılıkla ilgilenenler ile iletişime geçmiştir.

    Bu sayede bilgi birikim ve deneyimlerini sizlerle paylaşmak, kuluçka makinesi işini ticaret amacı ile yapabilmek için KULUÇKA CENTER e kurmuştur.

    Kuluçka Center olarak 2015 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

    İlimiz Antalya’da olup hobi kuluçka ve ticari kuluçka makinesi üretimi ve satışı ile yaygınlaşmış kaliteli hizmet sunan güvenilir bir firmayız.

    Hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti olup makine üretiminde satısında ve daha sonra çıkabilecek sorunlarla alakalı müşteri mağduriyetini önlemek için ürünlerimizin arkasında durup bununla alakalı gerekli hassasiyeti göstermektir.

    Kuluçka makinelerimiz müşterilere kullanım kolaylığı ve yüksek çıkım garantisi göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Amatör kullanıcılarımız için hobi kuluçka makineleri(24-35-36-48-56-98 yumurta kapasiteli), ticaret amacı ile kuluçkacılık yapan müşterilerimiz için çiftlik tipi kuluçka makinelerimiz(180-240-300-500-1056-1584-2112 yumurta kapasiteli) kolay kullanım ve yüksek çıkım garantisi ile satışa sunulmaktadır.