İlan No: #00120349
Kategori: Diğer İnşaat Makinaları
Marka: Göker
Model Tipi: V2 PM
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: 7 Gün
İlan Tarihi: 22.08.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sarıyer / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Göker İş Makinaları

Sarıyer / İstanbul / Türkiye


Beton Dökme Kalıbı

Gomaco V2 PM Beton Dökme Kalıbı

  • Çeşitli serme genişlikleri için hidrolik ayarlanabilir çift kalıp

  • Sağ ve sol taraf için ayrı kalıp kontrolü

  • Taç yükseklik ayarı için çift PTAS Özellikleri

  • Pulluk çerçeve telescoping genişliği değişikliklere uyum

  • Birinde bir kaldırım profiline veya belediye asfaltlama için her iki taraf mevcuttur

  • V2 bugün alanına hemen hemen her Yapım / ana işletici adapte tasarlanmıştır

  • Konik levhalar kaldırım-go on-

  • İsteğe bağlı otomatik genişlik ayarlaması paket genişliği değişiklikleri serme-go-of sensörlü kontrol sağlar.

 

Çok yönlü GOMACO V2 farklı genişlikleri sermeye için hidrolik ayarlanabilen çift kalıp sistemidir. V2 genişliği hızlı ve basit değiştirir ve hatta konik plakalar genişliği değişiklikleri-go-yapacak yapar.

Ön ve arka kalıp konfigürasyonu minimum ve maksimum kaplama genişlikleri toplam genişlik değişim miktarını belirler. Bu sol ve sağ taraf için ayrı kalıp kontrol özellikleri. Ayrıca birinde bir kaldırım profiline veya belediye asfaltlama için her iki taraf mevcuttur.

 

V2 bölümlendirilmiş kalıp sistemi, kalıbın önünde betonun kafası ile hidrolik dikey hareket ile bir serpme-pulluk içerir. Makine çerçeve pulluk teleskoplar genişlik değişikliği barındıracak. GOMACO V2 kaldırım kalıp bugün alanında faaliyet hemen hemen her finişere uyum için geliştirilmiştir.

 

 

Yayıcı-Pulluk Çalışma: Tek bir kontrol kutusu tüm serpme-pulluk fonksiyonları sağlar. Makine operatörü üç otomatik modları seçeneği vardır, pulluk pulluk sağ, sol ve her iki yönde pulluk. Operatör ayrıca dikey pulluk derinliği ayarlanmasını ve pulluk her yukarı otomatik döngüsünden sonra ayarlanan derinliğe dönecektir. Maksimum pulluk derinliği 20 olduğunu. (508 mm). Bir joystick denetleyici gerekirse elle bütün pulluk fonksiyonlarını çalıştırmak için sağlanmaktadır. Bir döner kontrol 150 fpm (45.7 MPM) kadar saban yatay hızını değiştirir.
 
Genişliği değişiklikleri ile pulluk çerçeve teleskoplar. Yanal seyahat ve dikey pulluk kontrol elle çalıştırılan veya otomatik ayarlanabilir. Üç yaklaşım anahtarları serpme-pulluk yatay yön kontrolü sağlar. Tek bir anahtar istenen pulluk seyahat her bir ucunda yer almaktadır. Bir ara anahtar ön kalıp kaplama genişliğinin azaltılması için sideshifted ise pulluk seyahat kısaltılması sağlanmaktadır. Operatör ara anahtarını etkinleştirmek için pulluk kontrol kutusundaki yardımcı vekil anahtarını çevirir. Serpme-pulluk taşıyıcı raylar makine çerçevesi ile teleskoplar.Pulluk tahrik zinciri uzunluğu hep sabit kalır ve uzayan veya makine çerçevesi çekilmeden zaman ayarlamaya gerek yoktur.
 

Vibratör Konumlandırma Seçeneği: Ön kalıp diğer GOMACO kaldırım kalıpları benzer bir vibratör konumlandırma sistemi kullanır. Ortak vibratör 5 kadar sağlamak için boru dönerken monte. Dikey vibratör konumlandırma ayarı (127 mm). Arka kalıp, kalıbın üst gidip ayrı çıkartılabilir bağlama kolları kullanmaktadır. Kollar ve vibratörler eklenen veya kalıp genişliği gereksinimi karşılamak için ayrı bir paket olarak çıkarılabilir. Bir kalıp monte raf 10 kadar sağlamak kadar silah döndürmektedir. Dikey vibratör konumlandırma ayarı (254 mm).

Beton Dökme Kalıbı , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!