Cas Gıda Makina - Kimdir

Cas Makina Gıda Makinaları

Cas Gıda Makinaları şirketi Makina İmalatı Sektöründe 25 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamız, Özellikle Gıda Makinaları (Susam İşleme Üniteleri, Helva ve Lokum İmalat Üniteleri ve İsteğe Bağlı Özel İmalatlar) ve Isıtma Sistemleri (Doğal Gaz ve LPG Uyumlu Brülör, Bek, Isıl İşlem Fırınları, Sistem İzolasyonları) Alanlarında Yoğun Bir Bilgi Birikimine ve Tecrubeye Sahiptir.
 
Cas Gıda Makinaları, Pişmaniye Makinası, Susam İşleme Makinası, Helva Makinası, Lokum Makinası imalatı ve satışı yapmaktadır.
 
İhtiyacınız ister tek bir makina olsun , ister tonlarca kapasiteli bir tesis , firmamız ürün yelpazesinde bulunan makinaları Anahtar Teslim olarak kurmaktadır. Ayrıca satış sonrası Teknik Destek Hizmeti ile her türlü problemlerinde müşterilerin yanında olmaktadır.
 
Firmalar tarafından tercih edilme sebeplerimiz arasında Tecrübe ve Kalite ön plana çıkmaktadır.
 
Gıda ve Isı Makinaları imalatı konusunda önemli bir yere sahip olan CAS MAKİNA ISI TEKNİK  Samsundan Antalyaya çalışır durumda bir çok tesisin imalat ve kurulumunu başarıyla gerçekleştirmiştir.
Cas Makina özellikle gıda makinaları ( Susam İşleme Makinaları, Lokum Makinaları, Helva Makinaları, Reçel Makinaları, Pişmaniye Makinaları ve isteğe bağlı özel imalatlar ) ve ısıtma sistemleri ( Doğal Gaz ve LPG Uyumlu Brülör, BEK , Isıl İşlem Frınları, Sistem izolasyonları ) alanlarında yoğun bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. 
 
Yurt dışında Rusya'dan, S.Arabistana, Moldova'dan Tunus'a, yurt içinde ise Batman'dan Lüleburgaza, Samsun'dan Antalya ya kadar birçok tesisin kurulumunu gerçekleştirmiştir.