125 cm Tamburlu Çayır Biçme Makinası

Agrouniser | AÜ-125 CM

Fiyat Sorunuz

165 cm Tamburlu Çayır Biçme Makinesi

Agrouniser | AÜ-165 CM

Fiyat Sorunuz

Çayır Biçme Makinası Popüler Ürünler

Tamburlu Çayır Biçme Makinaları

Tarımda uygulanan geleneksel yöntemlerin yerini artık makinalar aldı. Teknolojinin son yıllarda hızla gelişmesi sayesinde tarım alanında kullanılan hemen hemen tüm makinalar artık daha verimli , daha yüksek kapasitede verim almayı sağlamak. Mühendislerin tüm tarım işlerini göz önünde bulundurarak ürettikleri makinalar hızlı iş yapabilen , kolay kullanım özelliğine sahip , iş yükünü hafifleten , işten daha fazla verim almayı sağlayan ideal tasarımlardır. Günümüzde tarlada , bağda , bahçe de seri üretimde makinalar , küçük işler için ise geliştirilmiş el aletleri yerini aldı.

Tamburlu model biçme cihazları traktör kuyruk milinden hareketini alır ,  çalışan serbest döner bıçaklı asılır tip bir çayır biçen bir makina modelidir. Tamburlu modeli sayesinde mahsülü istenilen yükseklikte biçebilen ideal bir üründür.Tamburlu modeller ıslak ve yatık haldeki mahsüle zayiat vermeden çok düşük güçteki traktörle dahi biçip muntazam bir şekilde yere bırakabilir. Tamburlu modellere dair tüm çalışma şekilleri , ürün açıklamaları , çalışma kapasitesi gibi bilgileri sizler için hazırlanan ilan açıklamalarından öğrenebilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıdaki uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz birbirinden özel makinalar bu sayfadaki ilanlarda.

Sektöründe tecrübeli firmaların ürettikleri makina modelleri , çeşitleri , birbirinden farklı özelliklere sahip birden fazla markaya ait bilgiler portalımızdaki ürün ilanlarında . Sıfır , ikinciel , en kaliteli malzemelerden yapılmış makina çeşitleri ve ünlü markaların modelleri sadece makinaturkiye'de. Makina çeşitleri , ekipman ve aletler  yedek parça ilanları burada. Almak istediğiniz tarım makinaları çeşitlerini portalımızda sizler için özel ilanlardan hemen bularak yetkili satıcı firmadan hemen sipariş verebilir , isterseniz firma iletişim bilgilerinden ürünlerle alakalı detaylı bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin