Egeli Makine - Kimdir

Vakum Pompası, Kompresör, Blower, Hotmelt Sistemler, Pnömatik Sistemler, Otomasyon Sistemleri Pazarlaması ve Satışı

Egeli Yedek Parça Makine Mühendislik San. ve Tic. Ltd.Şti
Endüstriyel donanım destek ve tedarik sektöründe kalite standartlarını yükseltirken "her zaman yenilikçi yaklaşımlar geliştiren" olmak...
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak çalışanlarımızın tatmini ve firmamıza değerlerini arttırmak insanlığa çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek bakım-onarım servis hizmetleri ve makine parkurunda endüstriyel çözüm ortağınız olmak.

MİSYONUMUZ
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak.
Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde kalite yönetim sistemine uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda Pazar payını, kararlılığı, rekabet gücünü artırmak
Müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ve zamanında servis imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek, ZAMANINDA, HIZLI, KALİTELİ, ilkesiyle hatasız hizmet vermektedir.
Sektöründe ki teknolojik yenilikleri  dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek, yönetim kadromuz ve eğitimli yetkin  personelimizle müşterilerin ve çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılamak.
Çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar, ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü iş güvenliği tedbiri almak ve iyileştirme çalışmaları yapmak.
Üretim alanında faaliyet gösteren ekipmanların bakım-onarımı  hız ve kaliteli üretim için gerekli yenileştirmelerde bulunmak ve üretim kayıpları ve makine duruşlarının yaşanmaması için gerekli tedbirleri almak.
Daha kaliteli bir üretim ve uygulama için müşteriye fayda sağlamak.
Endüstriyel donanım destek ve tedarik sektöründe kalite standartlarını yükseltirken "her zaman yenilikçi yaklaşımlar geliştiren" olmak.
Yasal mevzuat şartlarına uymak ve standardın gerekliliklerini yerine getirmek.
Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye çalışmak politikamızdır.
Tedarik ve destek süreçlerinde, müşterilerimize maksimum verimi sağlarken maliyetleri sadece ödenen bedel üzerinden değil toplam fayda yönüyle yüz güldüren bir seviyede tutarak karşılıklı memnuniyeti sağlamak. Sadece müşterilerimiz arasında değil tüm üretim sanayii çevrelerinde ihtiyaç duyulduğunda büyük bir güven ve rahatlıkla başvurulan destekçi olmak.