Enka Makina - Kimdir

Metal İşleme Makinaları, Eksantrik Pres Tezgahları, Hidrolik Pres Tezgahları, Universal Torna Tezgahları, Freze Tezgahları, Matkap Tezgahları, Taşlama Tezgahları, Kaynak Makinaları, Kompresörle Pazarlama ve Satışı

ENKA Takım Tezgahları AŞ.

ENKA Makina, ticari hayatına ilk kez Bayrampaşa da 1983 yılında takım tezgahları alım satımı ile başlamıştır.

Daha sonra adını ENKA Takım Tezgahları AŞ. olarak duyurmuştur. 2007 yılından bu yana İkitelli’de bulunan showroomumuzda geniş ürün yelpazesi ile yeni ve kullanılmış takım tezgahları alım-satımı ve takas imkanı sağlayarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

ENKA MakinaEksantrik Pres TezgahlarıUniversal Torna Tezgahları, Freze Tezgahları, Matkap Tezgahları Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında bir çok güvenilir markaların bayiliğini almış olup, ithalatımızı da devam ettirmekteyiz.

30 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri kitlesinin talepleri doğrultusunda tüm ihtiyaçları karşılayacak kapasiteye gelmiştir. Firmamız sektöründe yenilikçi ve çözümleyiciliği prensip edinmiştir.

Satış sonrası garanti verdiğimiz ürünlerimizin bakım, onarım ve eğitim desteği bünyemizde bulundurduğumuz Teknik Ekibimiz ile sağlanmaktadır.

Öncelikle hedefimiz müşteri memnuniyeti olup,satış ve karlılık ikinci plandadır.Müşteri olmadan bizim olamayacağımız bilinci ve tecrübesi içerisindeyiz.

Müşterilerimizin ;teknik destek,satış kolaylığı,vade ve takas imkanlarımız ile daima yanındayız.

Siz değerli müşterilerimizin de bizimle çalışmasını arzu ederiz.

Saygılarımızla