Ersöz Endüstriyel Mutfak - Kimdir

Piliç Çevirme Makinası Tezgahlı Döner Makinası Sabit Döner Makinası Robot Döner Kalıbı Set Üstü Ocak Tavuk Döner Kesme Robotu Mutfak Konveyör Bant Sistemleri İmalatı ve Satışı

Hakkımızda

1995 yılında sektöründe çalışmalara başlamış olan Ersöz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. endüstriyel mutfak makinesi imalatı alanında başarılı çalışmalarını devam ettirmektedir. Hizmet sağlamakta olduğu sektörde Avrupa’nın sayılı firmaları arasında yer almayı amaçlayan İstanbul merkezli firmamız becerikli kadrosu ve profesyonel organizasyonu ile hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Biz Kimiz?

Ersöz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. 1991 yılındaki kuruluşunun ardından 1995 yılında İstanbul’da endüstriyel mutfak cihazları alanında imalata başlayarak sektörde yerini almış bir firmadır. Halen İstanbul’da deneyimli kadrosu ve kullanmakta olduğu ileri düzey teknolojiyle faaliyetlerine devam eden firmamız 25 seneyi aşan tecrübesi ve Ersöz ismi ile özdeşleşen ürünleri ile sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır. Firmamız olarak endüstriyel mutfak ekipmanları alanında müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ve kaliteli bir hizmet sunmayı sürdürmekteyiz. ERSOZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları firmasının genel merkezi Esenyurt, İstanbul’da bulunmaktadır.

Hedeflerimiz

Kurulduğu ve alanında çalışmalara başladığı ilk günden itibaren kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve teknolojik gelişmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda ürünlerini çeşitlilik, fonksiyonellik, pişirme performansı ve kalite gibi yönlerden geliştirme çabası içerisinde olmuştur. Firmamız günümüzde 25’i aşkın ülkeye endüstriyel mutfak ekipmanları alanında ürün ihracatı gerçekleştirmektedir. Gelecekte de kalite, müşteri memnuniyeti ve teknolojik gelişme konularına gerekli önemi vererek sektörümüzde daha da ilerlemeyi hedefliyoruz. İlerleyen süreçteki vizyonumuz, hizmetlerimizi sunmakta olduğumuz endüstriyel makine imalatı sektöründe Avrupa’da ilk 10 firma içerisinde yer almaktır. Bu bağlamda çalışmalarımızı kararlılıkla ve profesyonellikle sürdürüyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Firmamız geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteye sahip ürünleriyle müşterilerine endüstriyel makine imalatı alanında hizmet sunmaktadır. Ersöz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları’nın ağırlıklı olarak hizmet verdiği şirket ve kurumlar arasında oteller, zincir restaurantlar ve catering firmalarının yanı sıra askeri tesisler de yer almaktadır. Firmamızın müşterilerine sunmakta olduğu ürünler arasında döner ocakları, pişirme ekipmanları, fırınlar, piliç çevirme makineleri, ızgaralar, fritözler, mini ocaklar, waffle makineleri, tost makineleri, çay makineleri, servis hatları ve kıyma makinesi gibi çeşitli hazırlık ekipmanlarının yanı sıra paslanmaz grubunda tezgah, dolap ve davlumbaz gibi ürünler bulunmaktadır.

Neden ERSÖZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları?

ERSOZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları 25 yılı aşkın bir süredir sektöründe kararlılıkla hizmet vermekte ve müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır. Sektöründe Avrupa’da ilk 10 firma arasında yer almayı hedefleyen firmamız alanında yüksek hizmet kalitesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız uzman personeli, tecrübeli servis ağı ve teknolojinin avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyonu ile sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamakta ve büyüme ivmesini istikrarlı bir şekilde arttırmaktadır.

Ticari Alanda Kullanım İçin Kaliteli Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel alanda kullanılan mutfak ekipmanlarında kalite ve işlevsellik gibi unsurlar yüksek öneme sahip olmalarıyla dikkat çeker. ERSOZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak bu alanda müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve işlevsel ürünlerin yanı sıra yüksek hizmet kalitesi de sağlamaktayız. Pişirme ekipmanlarından paslanmaz grubuna kadar çok sayıda kategoriyi kapsayan geniş ürün yelpazemizle, farklı sektörlerdeki müşterilerimie endüstriyel makine imalatı alanında hizmet sunuyoruz.