Genset Jeneratör

Jeneratör, Dizel Jeneratör, Benzinli Jeneratör, Jeneratör Yedek Parçaları, Güneş Paneli Sistemleri Pazarlaması ve Satışı

Firma Ünvanı : Genset Jeneratör Yed. Par. Ser. Elek. Oto. İnş. San. ve Tic. Ltd.Şti
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Jeneratör, Dizel Jeneratör, Benzinli Jeneratör, Jeneratör Yedek Parçaları, Güneş Paneli Sistemleri Pazarlaması ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2021
Yıllık Ciro : Belirtilmedi
Genset Tanıtım Videosu Genset Tanıtım Videosu
225

Genset Jeneratör Enerjinin ve Kalitenin Adresi

Genset Jeneratör, Türkiye'nin önde gelen jeneratör firmalarından biri olarak 15 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Ankara'nın saygın firmalarından biri olarak, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız; sekreterlikten servise, ikinci el satıştan kiralamaya kadar. 2017 yılında Ankara Balgat ve Gölbaşı'nda başlayan serüvenimiz, 2020'de İvedik OSB'deki yeni merkezimizle güçlenerek devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız, kurumsal kimliği ve güçlü vizyonuyla sürekli yenilenen jeneratör pazarının öncüsü olmayı hedeflemektedir. 200'den fazla servis noktası ve 65'ten fazla firma ile yaptığımız iş birlikleri sayesinde müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Genset Jeneratör olarak, işimizi ahlaki değerlere bağlı kalarak ve özveriyle yapmanın önemine inanıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına girdiğimiz bu günlerde, ülkemiz için emek veren herkesin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Dünya genelinde de ihracat faaliyetlerimizle adımızı duyurarak, sektördeki liderliğimizi pekiştirmekteyiz.