Gpromac Makina

Cam Kaldırma Aparatı, Cam Yükleme Makinesi, Konveyör Sistemler, Cam Yıkama Makinesi İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Gpromac Makina İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Cam Kaldırma Aparatı, Cam Yükleme Makinesi, Konveyör Sistemler, Cam Yıkama Makinesi İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2019
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Gpromac Makina: Hassas İmalat ve Mükemmeliyetçi Çözümlerle Endüstrinin Geleceğini Şekillendiriyoruz.

Gpromac Makina, endüstriyel imalat sektöründe metal işleme ve cam işleme makineleri üretimi konusunda öncü bir firmadır. Karbon çelik, paslanmaz sac levha, hadde çelik ve borular gibi malzemeleri projeye uygun ölçü ve toleranslarda kesme, bükme ve kıvırma işlemleriyle şekillendiriyoruz. Hassas CNC kontrol tezgahları kullanarak yüksek kaliteli ve doğru imalat süreçleri sunmaktayız.

Ürün ve hizmetlerimiz arasında, cam taşıma aparatları, cam kaldırma aparatları, cam yükleme makineleri ve cam yıkama makineleri bulunmaktadır. Ayrıca, konveyör taşıma sistemleri ve yatay yıkama makineleri imalatında sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyet gösteriyoruz.

Çelik konstrüksiyon projelerinizi mühendis kadromuz, detaylı olarak projelendirip analiz eder ve civatalı veya kaynaklı imalat seçenekleriyle montajını gerçekleştirir. Yüzey tamamlama işlemleri olan galvaniz kaplama, kumlama ve boyama işlemleri de müşteri taleplerine göre titizlikle uygulanmaktadır. CAD programları ile tasarlanmış parçalarınız, belirlenen imalat toleransları içinde CNC tezgahlarda üretilmektedir.

Özel imalat ve kaynak işlerinde ise Argon Kaynak ve TIG Kaynak teknikleri kullanılarak, özel sipariş ve imalat projeleriniz için hızlı, verimli ve hatasız hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı müşterilerimizin tedarik zincirine katkıda bulunacak kaynaklı montajların zamanında teslimi için gerekli tüm birikim ve becerilere sahip sertifikalı kaynak personeli firmamız bünyesinde çalışmaktadır.

Gpromac Makina, sektördeki yeniliklere sürekli uyum sağlayarak, müşterilerine yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunmayı hedeflemekte, imalattan montaja kadar her aşamada mükemmeliyetçi bir yaklaşım benimseyerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.