Gülinoks Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak soğutma ekipmanları, açık büfeler, hazırlık ekipmanları, yıkama ürünleri, pişirme üniteleri, kafeterya ekipmanları, mutfak yardımcı ekipmanları, çamaşırhane ve kurutma makinaları üretimi ve satışı.

Firma Ünvanı : Gülinoks End. Mut. Ekip. Tar. Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Endüstriyel mutfak soğutma ekipmanları, açık büfeler, hazırlık ekipmanları, yıkama ürünleri, pişirme üniteleri, kafeterya ekipmanları, mutfak yardımcı ekipmanları, çamaşırhane ve kurutma makinaları üretimi ve satışı.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1978
Sermaye : 1.000.001-5.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.001-5.000.000 TL Arası

Gülinoks Endüstriyel Mutfak Kısa Açıklama

Gulinoks Mutfak, 1978 yılında Hüseyin Gonca tarafından Konya'da kurulmuştur. Gülinoks Mutfak Gonca Çelik Eşya olarak kurulan firma Türkiye'de ilk etli pide fırınını üretmeye başlamıştır. 2000'li yıllarda piyasanın öncülerinden biri haline gelmiştir.

Gülinoks Mutfak sektöründe hem yurt içi hem yurtdışına mutfak ekipmaları, gıda soğutma ekipmanları, açık büfe, gıda hazırlık ekipmaları olarak satışları bulunmaktadır. Gülinoks Mutfak gelişen teknolojiyi tüm dünyada takip etmekte ve hızlı adaptasyon süreci sayesinde öne çıkmayı başarmıştır.

Gülinoks Mutfak müşterilere verdiği önemi aynı zamanda personeline de vermekte ve kadrosunun katma değer sağlayabilecekleri ortamları hazırlamaktadır.