Gülmak Makina - Kimdir

Kuruyemiş Makinaları İmalatı

Gülmak Makina Sanayi 1990 yılında Kula/Manisa’da makina sanayi sektöründe çalışmalarına başlamıştır.Makina üretiminde kısa sürede kendini geliştirerek özellikle kuruyemiş imalatı makinalarında uzmanlaşıp siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ/VİZYONUMUZ

Gülmak Makina olarak;  müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsedik.Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği ,güvenilirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir.Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, sıfır kusur yüzdesi ile ürün ürütmek düşüncesi politikamızdır.