Habib Makina - Kimdir

Manyetik Matkaplar, Mıknatıslı Matkaplar, İnverterler ve Aşındırıcı ürün distribütörü.

Habib Makina Hakkında

Habib Makina 1980 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda daha çok dahili ticaret ile faaliyet gösteren şirketimiz sonraki yıllarda ithalat ve temsilcilik konusunda ilerlemiştir.

Bugün Avrupa, Amerika  ve Uzak Doğunun birçok tanınmış markasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Kuruluşundan bugüne, şirketimizin ana felsefesi , dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek,ülkemize bu yenilikleri tanıtmak,bunun yanında öncelikli olarak da kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimize sunmak olmuştur. Değişen dünyamızın teknolojik gelişmelerini takip etmek ve “değişmeyen tek şey değişimdir” prensibiyle hareket etmek temel yaklaşımımız olmuştur.

Gerek insan kaynakları , gerek şirket içi donanımda ,her zaman çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamaya önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetinin şirketlerin uzun yıllar kalıcı ve devamlı olması için vazgeçilmez bir gereklilik olduğunu biliyoruz.

Günümüzün artan rekabet şartlarında satış sonrası servis ve hizmeti iyi veren şirketlerin bu rekabette öne geçeceklerini düşünüyoruz.

Habib Makina  Manyetik matkap ve mıknatıslı matkap ürünleri distribütörüdür.