Hak Makina - Kimdir

Plastik Geri Dönüşüm Makinaları İmalatı ve Kırma Yıkama Hattı Pet Şişe Geri Dönüşüm ve Ötl Lastik Hattı

HAK MAKİNA

1977 yılında meslek hayatıma tornacı olarak başladım. sanatını ve işini seven sanatkâr ustaların edep ve terbiyesiyle yorularak çıraklık kalfalığımı 1990 yılına kadar sürdürdükten sonra kendi iş yerimi 1997 yılına kadar muhtelif ve özel tasarımlı makinalar imal ederek tecrübe ve sanatımı geliştirerek, her işin iyi güzel ve kalitelisini yapmaya kendime ilke edinerek sürdürdüm.

2000 yılında Hak Makine plastik geri dönüşüm makineleri, pvc toz mikronize makinaleleri, imalatına başladım. 2009 yılının sonuna doğru gördüm ki piyasada yapılan makinaların hepsi biri birinin kopyası bizde Hak Makine olarak kaliteli makinalar yapıp sanatımızı ve geçmişte olan tecrübelerimizle özellikle plastik geri dönüşüm makineleri üzerine Türkiye'de ilk değişiklik yapmaya karar verdik ve her zaman makinamızın ve yapmış olduğumuz işlerin kalitesini sunmaktan şeref ve onur duyacağınız.
 

Hak Makine ismi gibi herkes parasını ve yaptığı yatırımın hakkını alacağından haklı olduğumuzu siz velinimetlerimizle payaşacağız ...