Has Kanopi - Kimdir

Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çelik Çatı Sistemleri,Tonoz Çatı,Markiz Kanopi,Çelik Konstrüksiyon İmalat, Montaj ve Benzinlik Kanopi Sistemleri Konusunda Sektörü Alanında Hizmet Vermektedir.

1996 Yılından bu yana sektöre katma değer sağlayarak Türkiye ve Türki ülkelerde söz sahibidir. Azerbaycan Türkistan, Tacikistan, Kazakistan gibi ülkelerde de projelerini geliştirmiştir.

Has, konusunda profesyonel iş bilir kadrosu ile kalitede, müşteri odaklı çalışan ve müşterisine her zaman memnuniyet sunan bir firma olmaya özen göstermektedir. İşlerinizin yönetiminde çağdaş yaklaşımları benimsemiş ve müşterilerine verdiği hizmetlerinde de kalite kontrol, planlama ve maliyet kontrol konularındaki tecrübe ve bilgisini işindeki mühendislik yaklaşımına yansıtmaktadır. Müşterilerimize Kanopi Sistemleri, Çelik KonstrüksiyonPolikarbonat ve Tonoz Çatı Sistemleri, İmalatMontaj ve Kurulum Hizmetleri, Yapı Sistemleri, Çelik Çatı Sistemlerinde hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak marka ve firma değerimizi arttırmak ve kurumsallaşmayı sağlamaktır.