Hastek Plastik Sistemleri

Plastik Enjeksiyon Makineleri, Enjeksiyon Şişirme Makineleri, Pet Şişirme ve Preform Sistemleri, Soğutma ve Isıtma Sistemleri, Plastik Hammadde Kurutma Sistemleri, Boya ve Hammadde Dozajlama Sistemleri, Plastik Hammadde Taşıma Sistemleri, Metal Ayırıcı Sistemler, Plastik Kırma Makineleri, Robot Otomasyon Sistemleri ve Hammadde Karıştırma Sistemleri Satışı

Firma Ünvanı : Hastek Plastik Tekn. ve Otom. Sist. Paz. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Hizmet Mümessil Satiş Sonrası Hizmet Tedarikçi İthalat
Firma Kısa Bilgi : Plastik Enjeksiyon Makineleri, Enjeksiyon Şişirme Makineleri, Pet Şişirme ve Preform Sistemleri, Soğutma ve Isıtma Sistemleri, Plastik Hammadde Kurutma Sistemleri, Boya ve Hammadde Dozajlama Sistemleri, Plastik Hammadde Taşıma Sistemleri, Metal Ayırıcı Sistemler, Plastik Kırma Makineleri, Robot Otomasyon Sistemleri ve Hammadde Karıştırma Sistemleri Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1962
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 100.000.000 TL den Fazla
Hastek Plastik Sistemleri Hastek Plastik Sistemleri
543

 

PLASTİK TESİS OTOMASYONUNDA ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER

HASTEK Ltd. Şti. 60 yılı aşkın süredir sektörel tecrübe ve plastik konusundaki bilgi birikimi ile 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

HASTEK, İstanbul Kıraç’ta 3500 metrekare alanda genel müdürlük, showroom ve depo alanı, İzmir Gaziemir’de ise Ege bölge müdürlüğü ile hizmet vermektedir.

HASTEK, uzman kadrosu ile dünya plastik teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, Türk plastik sektörüne makine, otomasyon sistemleri, yardımcı ekipmanlar ve en önemlisi anında teknik servis hizmeti vermektedir. HASTEK, kurulduğu günden bu yana istikrarlı gelişimini sürdürmekte olup, alanında uzmanlığını kanıtlamış ve markalaşmış Asya ve Avrupa menşeli firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

 

Misyonumuz

Güçlü markaları ve geniş ürün portföyü ile Türkiye’de plastik sektöründe en büyük pazar payına sahip olan HASTEK, plastik üreticilerinin doğru teknolojik yatırımlar yapmasına destek olmak ve satış sonrasında belirlediği hizmet politikası ile “anında teknik servis ve yedek parça desteği” vererek müşterilerine yüksek kalitede, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Türkiye pazarında paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen,  öncü, fark yaratan,  güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmayı hedeflemektedir.