Hava Soğutmalı Chiller kategorisi aramanızda 161 adet ilan bulundu

Toplam 5 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Hava Soğutmalı Chiller Popüler Ürünler

Hava Soğutmalı Chiller Nedir

Hava soğutmalı chiller, bir soğutma sistemidir. Daha açıklayıcı anlatımla hava soğutmalı chiller ısıyı ortamı soğutmak için bir yerden alarak başka bir yere transfer eden, enjeksiyonlu soğutma sistemi olarak adlandırılan sistemlerdir. Pek çok parçadan oluşan hava soğutmalı chiller kompresörde sıkıştırılarak ısıtılan gazın kondanserde soğutulması ile ortamı soğutur. Chiller soğutma sistemleri, özelliklerine göre farklı gruplara ayrılır fakat en büyük ayrım ısı kaynağının ne olduğudur. Eğer ısı havaya atılıyorsa hava soğutmalı chiller ismini alır ama eğer ısı suya atılıyorsa su soğutmalı chiller ismini alır. 

Kaynak olarak hava ve suyu kullanan cihazlar arasındaki farklardan bahsedecek olursak bu farkı ortaya koyan durum çalışacakları ortamdır. Bunlar sizin tercihinize bağlı olarak değişir. Hava soğutmalı chiller atmosfere açık genellikle binaların çatısı veya bahçelerde bulunurlar, su soğutmalı chiller çeşitleri ise ısı havaya atmadığından cihazın bulunduğu ortam önemli değildir. Kullanacağınız yer eğer açık bir alanda ise hava soğutmalı chiller  kullanabilirsiniz. 12,500 Kcal/H kapasiteli hava soğutmalı sistemlerden 224.000 Kcal/H kapasiteli hava soğutmalı sistemlere kadar ihtiyacınıza yönelik her türlü hava soğutmalı chiller çeşitlerine MakinaTurkiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el hava soğutmalı chiller cihazlara ulaşabilir ve üretici firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Binlerce hava soğutmalı chiller seçeneği yüzlerce marka ve model ile MakinaTurkiye'de.

Hava Soğutmalı Chiller Fiyatları

Birbirinden  farklı hava soğutma sistemlerine yapı çevre kategorisinden ulaşabilirsiniz. Her gün güncellenen sayfalarımızdan son model ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. Dayanıklı, sağlam malzemelerden üretilmiş birbirinden özel soğutma sistemlerini bir arada portalımızda bulma imkanı sunuyoruz. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde ürün ararken zaman kaybetmeden işleriniz için en uygun modeli hemen bulacaksınız. İşinizde kar etmenizi sağlayacak çalışma şekli ile sizlere inanılmaz fırsat ve avantaj sunan tüm hava soğutmalı chiller çeşitleri bu sayfada. 

Portalımızda tüm makina çeşitlerini bulurken bir de her ürün için yedek parça ve aksesuar bulma imkanı da sunuyoruz. Kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı makinanız bozulursa hiç vakit kaybetmeden sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz yedek parçaya veya aksesuara hemen ulaşabilirsiniz. Güncel ilan bilgilerinden ürün açıklamaları ve teknik detaylarını inceledikten sonra almak istediğiniz ürünü seçerken zorlanmadan kolay bir şekilde işinize en uygun modeli hemen bulacaksınız. Sıfır ve ikinci el , en kaliteli ürünleri , ucuz ve fiyat avantajlı tüm makina modelleri portalımızda. Sektöründe başarılı , Türkiye'nin her bölgesinden üretici firma bilgileri ve bu firmaların ürettikleri tüm ürünleri sayfamızdan inceleyin. Tek bir sayfada zengin ürün seçeneklerini bulacak , ürün ararken firma iletişim bilgileri sayesinde hemen firmalar ile iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alıp aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. İşletmeniz için en ideal çalışma fırsatı sağlayacak tüm soğutma ürünleri bu sayfada. Sizde işçinizin güvenle kullanabileceği , en özel ve çevre dostu ürünleri portalımızdaki ilanlardan bulun.