Hidroşah Makina - Kimdir

10 Tondan 500 tona kadar Atölye presleri, 10 Tondan 500 tona kadar kolonlu presleri, 50 Tondan 1000 tona kadar H tipi presleri her ölçüde ve tonajda özel imalat presleri üretilmektedir.

Hidroşah Hidrolik Makine 2003 yılında Cihan Gezen tarafından kurulmuştur. Hidroşah Hidrolik Makine 13 yılı aşkın sanayi tecrübesiyle gerek yurt dışı gerek yurt içi teknolojik gelişmelere aynı anda uyum sağlayıp ilerleyerek ve büyüyerek siz değerli müşterilerimize kurumsal hizmetler alanında C.E. standartlarına göre yüksek kalitede ürün sunabilmek amacıyla kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz
Hidroşah Hidrolik Makine başta özel üretim hidrolik presler olmak üzere tüm pres imalatını kapsayan geniş servis ağımızla ve uzman teknik servis personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize gerek yurt içi gerek ise yurt dışında hizmet vermekteyiz.
Hidroşah Hidrolik Makine'nin başarısının temeli hevesli, hırslı, profesyonel sorumluluk sahibi ve istisnai bir öncü rekabetçi takım ruhu ile motive olmuş ekibe dayanmaktadır.

Misyonumuz
Hidroşah Hidrolik Makine 2003 yılından bugüne kadar firmaların iş ve verimlilik kalitesini yükselterek müşterilerinin performansını artırarak gerek mühendislik gerekse tecrübe bilgisiyle hizmet sunmaktadır. Hidroşah Hidrolik Makine misyonu sanayi ve endüstriyel makine portföyünü güçlendiren ve genişleten yapısıyla makine sektöründe dünya devlerinin yanında öncü firma olmaya yol almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin Hidroşah Hidrolik Makine'ye olan inancı ve bizim kaliteli ürünlerimizle dünya standartlarındaki üretim portföyümüz ile kısa zamanda elde ettiğimiz başarılarımız ile bugünün ve yarının öncü firması olmaya adayız.

Makine'de 'ŞAH' Hidrolik'te 'HİDROŞAH'