Hitsoft - Kimdir

2000 yılından bu güne kadar farklı isimle müşterilerine çözümler üreten ve üst seviye hizmetler sunan çekirdek kadromuz, 2011 senesinde Hitsoft çatısı altında biraraya gelmiştir.

Müşterilerine yenilikçi, değer katan ve rekabet gücünü artıran çözümleri üretmek misyonu ile kurulan Hitsoft uzmanlaşmış, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.

Yüksek sorumluluk duygusuna sahip, sonuç odaklı, deneyimli, yenilikçi kadrosu ile Hitsoft, her geçen sene daha da büyüyerek ancak müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini sürekli artırarak, katma değer yaratan, özgün projeler gerçekleştirmektedir.

Hitsoft, yerel ve küresel rekabetin çok fazla olduğu günümüz iş dünyasında, müşterilerinin rekabette bir adım önde olmalarını sağlamak için bilgi teknolojilerinin her alanında çözümler geliştirmektedir. Bu nedenle de hem kendi geliştirdiği çözümlerle hem de global çözüm platformlarında yaptığı özgün geliştirmelerle farklı segmentlerde müşterilere de hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Yerel müşterilerinin farklı coğrafyalarda yeralan birimleri için de Roll-Out projelerine imza atan Hitsoft, geliştirdiği çözümleri yurtdışı pazarlarda da yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.