HUN Makina - Kimdir

Flekso Baskı Makinaları, Kağıt Mukavva Flekso Baskı Makinası, Stack Tip Flekso Baskı Makinesi, Poşet Katlama Makinası İmalatı ve Satışı

HUN Flekso Baskı Makinası

HUN Makina, makine tasarım ve imalat sektöründe her biri 10 yıldan fazla deneyimli ve yüksek öğrenimli kişiler tarafından kurulmuş bir mühendislik ve imalat firmasıdır.

Hun MakinaFlekso Baskı Makinaları, Kağıt Mukavva Flekso Baskı Makinası, Stack Tip Flekso Baskı Makinesi, Poşet Katlama Makinası İmalatı ve Satışı yapmaktadır.


Neden Varız?
HUN Makina tüm sektörlere ihtiyaca göre çeşitli baskı makinaları ve baskı çözümleri üretmektedir. Temel Değerimiz

Dürüstlük
HUN Makina tüm ticari aktivitelerinde karşılıklı şeffaflık ve dürüstlüğü temel alır
Dürüstlük HUN için hiç bir koşulda taviz verilmez bir prensiptir.
Ticari kayıba neden olsadahi bu temel prensibimiz esnetilemez, ertelenemez. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri temelinde ilerleyip büyüyeceğimize inanıyoruz.

Güven
HUN Makina müşterilerini tatmin etmekten öte memnun ederek, satış sonrası destek için sınır koymayarak, "en üst düzey fiyat-kalite dengesi " politikasını uygulayarak ve kendisini müşterisinin yerine koyarak güven kazanmayı hedeflemiştir.

Güvenilirğimiz deneyimlenip teyit edildikçe gelişeceğimizin ve dolayısıyla müşterilerimize daha da kaliteli hizmet vereceğimizin bilincindeyiz.

Kalite
Kalite HUN Makina'nın doğuş nedenlerinden biridir ve şirket felsefemize göre kalite; en iyi kaliteyi en iyi hizmet ile birlikte en iyi teslim süresi içerisinde en iyi fiyata sunmaktır.

HUN Makina toplam kaliteye (TQ) inanır ve uygular.
Her bir HUN Makinesi kalitesini ispatlamış markaların ürünleri, titizlikle işlenmiş parçalar ve kaliteli işçiliğin sentezidir.
Amacımız ve Hedeflerimiz Amacımız;
İsmimizin güven kelimesi ile birlikte anılması, bunu sağlamak için müşterilerimize beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmetler sunmaktır.

Hedeflerimiz;
En iyisini, en iyi fiyata, en iyi sürede, en iyi hizmetle sunmak.
Baskı Makinaları ve Baskı çözümlerinde öncü olmak. Farklılıklarımız
Bu Kalitede En İyi Fiyat Politikamız
HUN Makina daima, sunduğu hizmetlerin fiyatlandırmasında "en üst düzey fiyat-kalite dengesi " politikasını garantiler.

Garantilerimiz
HUN Makina ürettiği her hizmeti için; bakım-onarım, işletmeye alma, operatör eğitimi, satış sonrası teknik destek, servis sağlama, yedek parça tedariği, kalite, performans ve en iyi fiyat garantilerini sunmaktadır.

HUN Makina satış sonrası sunduğu hizmetleri için uzatılmış garanti anlaşmaları yaparak makinelerin en verimli şekilde çalışacağını taahhüt eder.

Teknik Desteğimiz
HUN Makina bünyesinde yapılandırılan Kaliteli Teknik Destek hizmeti satın alınan makinenin ebatına bakmaksızın mümkün olan en kısa sürede çözüm sağlayan ve 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir oluşumdur.

Mühendisliğimiz
HUN Makina bir mühendislik ve imalat firmasıdır. HUN ürettiği tüm makine ve aksamları için öncesinde titiz mühendislik çalışmaları yaptıktan sonra imalat aşamasına geçer. Projeler ilk önce üç boyutlu katı modelleme programlarında tasarlanır.

Tasarlanan sistemlerin mukavemet, kinetik, kinematik, statik, akışkanlar mekaniği ve termodinamik hesapları yine bilgisayar
ortamında mühendislik programları vasıtasıyla (CAE) yapılır.

Simülasyon programları yardımıyla çarpma, kasılma, takip ve hareket analizleri sonrası nihai olarak sistem tasarım kontrolünden geçer ve optimum sonuçlar elde edilerek imalata geçilir.

Esnekliğimiz
HUN Makina müşteri odaklı bir firmadır. Özel makine
çözümleri ile müşterinin ihtiyacı doğrultusunda çalışan HUN aynı zamanda standart baskı makineleri ile de müşterilerinin hizmetindedir. HUN Makina'nın temel değerlerinden biri olan empatinin en önemli sonucu olarak verilen hizmet, fiyat, ödeme şekli ve vadesi, teslim süresi, yeni proje tasarımı proje geliştirmede müşteri isteklerine göre şekillenir.

Kalitemiz
HUN Makina için "Kalite" var olma, devam edebilme ve ilerleyebilmenin temelidir. Dolayısıyla bu değer kesinlikle ertelenemez ve esnetilemez.
HUN ürünleri, en iyi hammaddenin özgün tasarım ile şekillenmesi ve en kaliteli hazır ürünler ile birinci sınıf işçilikli montajından oluşmaktadır.