İlan No: #00121958
Kategori: Mikroarray Sistemleri
Marka: Illumina Inc
Model Tipi: Iscan
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İncekaralar Tıbbi Cihazlar

Çankaya / Ankara / Türkiye


Illumina Inc İscan Mikroarray Sistemi

Illumina Inc iScan

Mikroarray Sistemi

iScan Sistemi ile genetik buluşları hızlandırma. Sisteminin özünde olan iScan Okuyucu, tüm BeadChip tabanlı genetik analiz ürünlerinin duyarlı, hızlı ve doğru görüntülenmesini destekler. Yüksek performans ve optik algılama sistemlerini bir araya getiren iScan Okuyucu, tarama zamanını azaltarak, çarpıcı veri kalitesi ve tekrarlanabilirlik sağlar. 

iScan Okuyucu ve assay otomasyon seçenekleri, Illumina LIMS ile yapılandırılmış büyük ölçekli projeler için örnek izleme ve iş akışı yönetimi daha verimli hale gelmiştir. Günlük binlerce örnekle çalışmak, tek veya çift-tarayıcı sistemlerin verimliliğini en yüksek düzeye getirmek için AutoLoader2 eklenebilir.

Özellikler

  • Yüksek veri kalitesi: Illumina’nın güçlü assay teknolojisi ve mükemmel tarayıcısı ile endüstriye yönelik verileri oluşturabilirsiniz.
  • Yüksek örnek çıktısı: günlük binlerce örnek taraması
  • Ölçeklenebilir: birçok uygulamaya erişim, birden fazla format ve otomasyon seçenekleri
  • Tam entegrasyon çözümü: LIMS, AutoLoader2, sıvı taşıma robotu, analiz yazılımı ve diğer downstream uygulamaların sorunsuz entegrasyonu ile deneysel iş akışında uyumluluk

Illumina Inc İscan Mikroarray Sistemi , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!